اگر به دنبال مجموعه‌ای از تکنسین‌ها و افراد متخصص می‌گردید تا وسایل برقی از برند دوو را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند ما به شما نمایندگی تعمیر دوو در هشتگرد را پیشنهاد می‌کنیم. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی Daewoo در این مرکز با بهره گیری از تکنسین های ماهر و واجد شرایط و با تکیه بر دانش و تجهیزات به روز تلاش می نماید خدمات تعمیر و خدمات پس از فروش درخور مشتریان گرامی در شهر هشتگرد را ارائه نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم درخواست تعمیر کار و یا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر دوو در هشتگرد
نمایندگی تعمیر دوو در هشتگرد

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

به وجود آمدن خرابی ها در دستگاه های برقی، عمدتا به دلیل استفاده غیراصولی از آنهاست و یا اینکه ممکن است قطعه ای از دستگاه آسیب دیده و طول عمر آن به پایان برسد. بهترین کار برای تعمیر لوازم برقی آسیب دیده، تماس با نمایندگی است و تعمیرکاران نمایندگی می توانند با استفاده از قطعات اصل و اورجینال، وسیله برقی شما را تعمیر کنند. نمایندگی دوو در هشتگرد کرج، خدمات تعمیرات، عیب یابی تخصصی، سرویس دوره ای و نصب و راه اندازی لوازم خانگی دوو را ارائه می دهد. اگر شما هم از دستگاه های دوو مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و ماکروفر دوو استفاده می کنید و نیاز به خدمات مذکور دارید، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید و از خدمات استفاده کنید. برای آشنایی با نمایندگی دوو در هشتگرد کرج لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

معرفی نمایندگی دوو در هشتگرد کرج

اگر لوازم خانگی دوو شما دچار مشکلات و نقص فنی شده اند، توصیه می شود با نمایندگی دوو در هشتگرد کرج تماس بگیرید تا تعمیرکاران با حضور در محل شما، دستگاه را تعمیر کنند. البته خدمات نمایندگی مجاز در هشتگرد کرج فقط برای تعمیرات نیست و شما از طریق نمایندگی می توانید لوازم خانگی دوو را نصب و راه اندازی کنید و پیگیر سرویس های دوره ای وسایل برقی خود باشید.

برای آشنایی شما با نمایندگی دوو در هشتگرد کرج شرکت تعمیرکار را به شما معرفی می کنیم. خدمات این شرکت، 5 وسیله خانگی برقی به شرح یخچال، ماکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و کولرگازی را پوشش می دهد و تکنسین ها به صورت در محل، در خدمت شما هستند.

تعمیر ماکروفر دوو

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در هشتگرد کرج

ماکروفر دوو از برندهای خوب بازار است و اگر از آن به درستی استفاده کنید، تا سال ها بدون مشکل کار می کند. این دستگاه برقی ممکن است در اثر اختلالات برق و آسیب دیدگی قطعات، دچار مشکلاتی در عملکرد خود شود و نیاز به تعمیرات پیدا کند.

از جمله مشکلات ماکروفر دوو عبارتند از:

 • جرقه زدن ماکروفر: اگر ماکروفر دوو شما حین کار کردن جرقه می زند، احتمال دارد عایق میکا یا مگنترون آسیب دیده باشند. گذاشتن ظروف فلزی، فویلی، ظروف چینی با طرح های دور نقره ای یا دور طلایی هم باعث جرقه زدن ماکروفر می شوند.
 • نچرخیدن سینی ماکروفر: مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر شاید به دلیل خرابی برد الکترونیکی دستگاه باشد همچنین اگر ریل های زیر سینی کثیف شدن باشند یا کوبلن ماکروفر کثیف و شکسته باشد، این مشکل پیش خواهد آمد.
 • صدای غیرطبیعی ماکروفر: اگر گاهی اوقات یا همیشه دستگاه ماکروفر شما صداهای غیرطبیعی را حین کار کردن ایجاد می کند، احتمالا دیود یا فن دستگاه خراب شده اند یا احتمال خرابی ترانس یا مگنترون وجود دارد.
 • روشن نشدن دستگاه: دلیل روشن نشدن ماکروفر دوو می تواند از پریز یا دوشاخه برق باشد. اگر هم برد الکترونیکی دستگاه خراب باشد نیز ممکن است روشن نشود.
 • گرم نشدن ماکروفر : اگر غذا را داخل ماکروفر قرار داده اید اما روشن نمی شود، این مشکل ممکن است به دلیل آسیب دیدگی مگنترون، خرابی خازن، خرابی دیو دستگاه، خرابی ترانس یا آسیب دیدن برد الکترونیکی باشد. برای رفع این مشکلات، قطعات معیوب باید تعویض شوند.

تعمیر ماکروفر دوو خود را توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرکار در هشتگرد کرج انجام دهید و خودتان دستگاه را باز نکنید. تکنسین برای تعمیر ماکروفر ابتدا مشکل آن را عیب یابی می کند و سپس تعمیرات لازم انجام خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در هشتگرد کرج

ماشین ظرفشویی دوو به عنوان یک وسیله برقی، گاهی اوقات اختلالاتی را نشان می دهد و باید تعمیر شود. از رایج ترین مشکلات این وسیله برقی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کثیف شستن ظروف که به دلیل خراب بودن موتور تقسیم آب، کثیف بودن فیلترها و آسیب دیدگی المنت است.
 • باز نشدن درب ماشین ظرفشویی دوو که احتمالا به دلیل خراب شدن سیستم قفل دستگاه است.
 • تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو که به دلیل قطع شدن اتصالات و آسیب دیدن سیم کشی دستگاه است.
 • تولید صداهای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی دوو که به دلیل خرابی جت پمپ است.
تعمیر یخچال دوو

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در هشتگرد کرج

تعمیر کردن یخچال دوو در تعمیرگاه و به صورت حضوری می تواند کار سخت و زمانبری برای شما باشد مخصوصا اگر شاغل باشید و وقت انتقال دادن یخچال تا تعمیرگاه را نداشته باشید. شما می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی دوو در هشتگرد کرج، یخچال خود را به صورت در محل تعمیر کنید. مزیت خدمات تعمیر در محل علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، تعمیر شدن سریع تر یخچال است زیرا تعمیرکار در زمانی که شما درخواست دهید، به محل تان می آید و در انتظار رسیدن نوبت تعمیر دستگاه خود نخواهید بود.

از مشکلات رایج یخچال های دوو که قابل رفع و تعمیر هستند، عبارتند از:

 • صدای غیرعادی یخچال دوو: در صورت خرابی فن یا کمپرسور یخچال، دستگاه صداهای غیرعادی تولید می کند همچنین تراز نبودن یخچال نیز باعث این مشکل می شود.
 • خنک نکردن یخچال دوو: اگر یخچال دوو شما دچار افت سرما و برودت شده است و نمی تواند مواد غذایی را به خوبی خنک کند، این مشکل ممکن است به دلیل وجود برفک در اوپراتور، نشت گاز، خرابی کمپرسور، خرابی فن، آسیب دیدگی سنسورها و … باشد. برای رفع مشکل خنک نکردن یخچال، ابتدا باید علت مشکل پیدا شود و سپس تعمیرات اصولی انجام گیرد.
 • برفک زدن یخچال دوو: وجود برفک زیاد در یخچال فریزر دوو، از مشکلات رایجی است که در اثر آسیب دیدن قطعاتی مثل المنت، سنسور، تایمر دیفراست یا برد الکترونیکی اتفاق می افتد.
 • کار نکردن صفحه نمایشگر یخچال دوو: اگر یخچال دوو خود را شسته اید یا به آن ضربه وارد شده است، احتمال دارد که صفحه نمایشگر خراب شده باشد. مشکل صفحه نمایشگر یخچال دوو با تعمیر و تعویض برد نمایشگر قابل رفع است.
 • کار کردن مدام یخچال دوو: اگر یخچال دوو شما به صورت یکسره و بدون توقف کار می کند، احتمال دارد که با مشکل نشتی گاز مواجه شده باشد. خرابی ترموستات یا سنسورها نیز باعث مشکل کار کردن یکسره در یخچال می شود.
تعمیر ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در هشتگرد کرج

ماشین لباسشویی دوو نیاز به سرویس های دوره ای دارد و شما باید حداقل سالی یک بار دستگاه خود را سرویس کنید. این وسیله برقی، نقش پر رنگی در خانه دارد و خراب بودن آن می تواند باعث مشکلاتی شود از این رو در صورت آسیب دیدگی باید سریع تعمیر شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود می توانید از نمایندگی دوو در هشتگرد کرج کمک بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی بعد از عیب یابی ماشین لباسشویی، تعمیرات آن را انجام می دهد.

برخی مشکلات ماشین لباسشویی دوو، عبارتند از:

 • نشتی آب در ماشین لباسشویی دوو که احتمالا دارد به دلیل پارگی لاستیک دور درب دستگاه باشد.
 • داغ شدن زیاد از حد آب در ماشین لباسشویی دوو که به دلیل انتخاب برنامه نامناسب شستشو است و یا اینکه سنسور دمایی و المنت دستگاه آسیب دیده اند.
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل مشکل در پریز یا دو شاخه باشد. همچنین اگر خازن برق ورودی یا برد الکترونیک دستگاه آسیب دیده باشد، ممکن است روشن نشود.
 • تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی که در اثر پاره شدن یا درآمدن تسمه از جای خود اتفاق می افتد. در صورت آسیب دیدگی موتور ماشین لباسشویی نیز ممکن است دیگ دستگاه خراب شود و قادر به چرخیدن نباشد.
تعمیر کولر گازی دوو

تعمیر کولرگازی دوو در نمایندگی هشتگرد کرج

کولرگازی در فصل گرما استفاده زیادی دارد و باید قبل از راه اندازی هر ساله، سرویس شود تا عملکرد بهتری داشته باشد. در صورت خراب شدن کولرگازی دوو خود یا نیاز دستگاه به سرویس، می توانید با کمک تکنسین های شرکت تعمیرکار در هشتگرد کرج، دستگاه را تعمیر و سرویس کنید. از مشکلات کولرگازی دوو، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • آبریزی کولر گازی دوو که به دلیل مسدود شدن راه خروجی آب است.
 • صدای غیرعادی یا لرزش کولر گازی دوو حین کار کردن که احتمالا به دلیل وجود مشکل در کندانسور دستگاه می باشد.
 • کثیف شدن فیلتر هوا که باعث کاهش قدرت خنک کنندگی دستگاه می شود و باید هر چند وقت یکبار تعویض شود.
 • کاهش سرمایش کولر گازی که به دلیل آسیب دیدگی یکی از قطعات داخلی دستگاه یا نشت گاز کولر است.
 • مشکل در کندانسور کولرگازی و عدم انتقال گرمای منزل به بیرون از خانه که باید توسط تعمیرکار نمایندگی بررسی شود.
 • عدم عملکرد کولر گازی طبق برنامه و خاموش شدن دستگاه حین کار کردن که احتمالا به دلیل خرابی برد الکترونیکی کولر است.

مشکل کولرگازی دوو شما هر چه که باشد، قابل رفع و تعمیر توسط تعمیرکاران می باشد. تکنسین های تعمیرکار با حضور در محل شما، دستگاه را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر خواهند کرد.

نحوه دریافت خدمات از نمایندگی دوو در هشتگرد کرج

برای دریافت خدمات از نمایندگی دوو در هشتگرد کرج، لطفا به صورت تلفنی با تعمیرکار تماس بگیرید و روز و ساعت اعزام تکنسین را هماهنگ کنید. علاوه بر تماس تلفنی می توانید فرم درخواست اعزام تعمیرکار موجود در سایت شرکت را تکمیل نمایید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.