لوازم خانگی برند مدیا با به کارگیری برترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ساخته می شوند و از کیفیت ساخت فوق العاده ای برخوردار هستند. لوازم خانگی این برند توسط بسیاری از ایرانی ها نیز استفاده می شوند مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، مایکروفر و… اگر شما هم از این لوازم خانگی استفاده می‌ کنید و دستگاه شما با نقص مواجه شده است، می توانید برای تعمیرات دستگاه از طریق نمایندگی تعمیر مدیا در رشت اقدام کنید. نمایندگی با کمک تکنسین های مجرب و حرفه ای خود می تواند مشکلات پیش آمده برای وسیله برقی مدیا شما رو برطرف کند و هزینه مناسبی هم برای خدمات خود دریافت می نماید برای دریافت خدمات تعمیرات، عیب یابی، سرویس های دوره ای و خدمات تعویض قطعات لوازم خانگی از نمایندگی مدیا در رشت یا فرم درخواست را تکمیل و ارسال کرده و یا با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر مدیا در رشت
نمایندگی تعمیر مدیا در رشت

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

معرفی نمایندگی مدیا در رشت

لوازم خانگی مدیا در ایران استفاده کنندگان زیادی دارند زیرا این لوازم علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. وسیله های برقی برند مدیا نیز مثل دستگاه های مشابه از سایر برندها به دلیل آنکه از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده اند، در معرض آسیب دیدگی قرار دارند و ممکن است قطعات مختلف دستگاه ها نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند.

برای تعمیر لوازم خانگی برند مدیا توصیه می شود حتما از طریق نمایندگی ها اقدام کنید که به عنوان مراکز مجاز تعمیرات فعالیت دارند و از تکنسین های مجرب و متخصصین تشکیل شده اند.

نمایندگی مدیا در رشت، ارائه‌ دهنده خدمات برای لوازم خانگی این برند می باشد. شما در شهر رشت اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیرات لوازم خانگی مدیا هستید می توانید به نمایندگی مراجعه کنید. تکنسین های نمایندگی مدیا در رشت دارای تجربه فعالیت چندین ساله در این امر هستند و می توانند با تجربه و تخصصی که دارند، هر‌ نوع مشکل پیش آمده برای لوازم خانگی مدیا را برطرف کنند.

انواع خدمات نمایندگی مدیا در رشت

خدمات نمایندگی مدیا در رشت عبارتند از:

تعمیرات لوازم خانگی

اصلی ترین خدمات نمایندگی مدیا در رشت، تعمیرات لوازم خانگی این برند می باشد. شما در صورت مشاهده علائم خرابی در وسیله برقی خود می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار خیلی زود در محل شما حضور یافته و دستگاه رو مورد تعمیر و بررسی های لازم قرار دهد. تعمیرکاران نمایندگی مدیا برای تعمیرات لوازم خانگی مدیا، ابزارها و لوازم تعمیرات تخصصی را در اختیار دارند و تعمیرات را به شکل اصولی انجام می دهند.

تعویض قطعات لوازم برقی مدیا

یکی دیگر از خدمات نمایندگی مدیا در رشت، تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی این برند است. ممکن است اختلال پیش آمده برای وسیله برقی مدیا شما با تعمیرات رفع نشود و در این وضعیت، تعمیرکار به ناچار اقدام به تعویض قطعه معیوب می کند. نمایندگی مدیا با استفاده از قطعات اصل و اورجینال، قطع معیوب وسیله برقی شما را تعویض می نماید.

سرویس های دوره ای

از خدمات نمایندگی مدیا در رشت، سرویس های دوره ای برای لوازمی مثل یخچال، ماشین ظرفشویی، کولر گازی و ماشین لباسشویی است. این قبیل از لوازم برقی نیاز دارند که حداقل سالی یکبار سرویس شوند تا قطعات آنها از نظر عملکرد سالم، مورد تایید قرار بگیرند. تعمیرکار با سرویس وسیله برقی مدیا، مشکلات جزئی آن را شناسایی کرده و پیش از گسترده شدن، برطرف می نماید همچنین بعضی از قطعات مثل فیلترها که نیاز به تعویض های منظم دارند، تعویض می شوند.

ارائه‌ مشاوره رایگان

از خدمات نمایندگی مدیا در رشت، ارائه مشاوره رایگان در خصوص تعمیرات جزیی دستگاه های این برند است. ممکن است ارور یا اختلالی که وسیله برقی مدیا نشان می دهد، قابل رفع توسط خود شما باشد مثلا سر و صدای زیاد لوازم برقی در بیشتر موارد به دلیل تزار نبودن محل قرارگیری آنهاست. برای رفع چنین مشکلاتی می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا کارشناس شما را راهنمایی کند.

تعمیر یخچال مدیا در نمایندگی رشت

یخچال مدیا تحت پوشش خدمات تعمیرات، عیب یابی و سرویس های دوره ای نمایندگی مدیا در رشت می باشد همچنین این دستگاه اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، می توانید برای تعویض قطعه آن با یک قطعه اصل از طریق نمایندگی اقدام کنید.

مشکلاتی که یخچال مدیا گاهی اوقات از خود نشان می دهد، به دلیل آسیب دیدن یکی از قطعات داخلی آن است و باید برای رفع مشکل دستگاه، ابتدا علائم آن مشاهده شوند و سپس قطعه مشکوک به آسیب دیدگی توسط تکنسین بررسی خواهد شد. بعضی از مشکلات رایج یخچال مدیا عبارتند از :

 • داغ بودن بیش از حد بدنه یخچال
 • برق داشتن بدنه یخچال
 • نشتی آب از یخچال
 • سر و صدای غیرعادی یخچال حین کار
 • عدم سرما و برودت کافی داخل یخچال
 • بوی بد داخل یخچال

توصیه می‌ شود با مشاهده علائم فوق و سایر علائمی که مشکوک هستند، با نمایندگی مدیا در رشت تماس بگیرید و درخواست دهید که تعمیرکار این دستگاه را به محل تان اعزام نماید.

تعمیر لباسشویی مدیا در رشت

تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی مدیا در رشت

ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی مدیا در صورت مواجه شدن با مشکل فقط باید توسط تکنسین مجرب و حرفه ای مورد تعمیر قرار بگیرند زیرا این دستگاه ها دارای قطعات حساسی هستند و اگر تعمیرکار از تجربه و مهارت لازم برخوردار نباشد، ممکن است آسیب زیادی به دستگاه شما وارد کند‌.

برای تعمیرات، تعویض قطعه، عیب یابی و سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی و ظرفشویی مدیا، می توانید از خدمات نمایندگی استفاده کنید، نمایندگی مدیا در رشت به کمک تعمیرکاران حرفه ای خود، خدمات با کیفیتی را به شما ارائه می دهد و مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، توسط تعمیرکاران رفع خواهد شد.

بعضی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی مدیا به شرح زیر هستند :

 • برق داشتن بدنه دستگاه
 • کثیف شسته شدن ظروف یا لباس ها
 • خروج آب و کف از دستگاه
 • سر و صدای غیرعادی دستگاه حین کار کردن
 • باز نشدن درب دستگاه
 • قفل نشدن درب دستگاه

مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی مدیا رخ می دهند، به دلیل آسیب دیدن قطعات دستگاه است که با تعمیرات یا تعویض قطعات می توان این مشکلات را رفع کرد.

سرویس و تعمیرات کولرگازی مدیا

بیشترین خدماتی که توسط نمایندگی مدیا در رشت برای کولرگازی ارائه می شود، سرویس سالانه این دستگاه است. توصیه می شود هر سال قبل از راه اندازی کولرگازی مدیا خود از سرویس کار نمایندگی کمک بگیرید و دستگاه را سرویس کنید. با دریافت این خدمات، از سالم بودن قطعات و عملکرد صحیح کولرگازی خود مطمئن خواهید شد.

همچنین اگر کولرگازی مدیا شما دارای علائم خرابی است از جمله آنکه سرمای کافی ندارد، سر و صدا تولید می کند، نشتی آب دارد، برفک میزند و … توصیه می شود برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه حتما از طریق نمایندگی مدیا در رشت اقدام کنید. تعمیرکار برای رفع مشکل کولرگازی شما ابتدا علائم آن را بررسی می کند و تشخیص می دهد که کدام قطعه آسیب دیده است سپس سعی می‌ کند که قطعه معیوب را تعمیر نماید اما اگر با تعمیر نتوان عملکرد قطعه را احیا کرد، به ناچار تعویض خواهد شد.

تعمیرات و تعویض قطعات مایکروفر مدیا در نمایندگی رشت

قطعاتی مثل مگنترون، خازن، دیود، ترانس، فیوز های ولتاژ و … در مایکرفرو مدیا تعبیه شده اند که هر کدام وظیفه مشخصی بر عهده دارند. اگر مایکروفر مدیا شما علائم آسیب دیدگی را نشان می دهد، احتمالا این قطعات آسیب دیده اند و باید تعمیر و تعویض شوند.

مشکلاتی مثل نچرخیدن سینی داخل مایکروفر، برق داشتن بدنه دستگاه، بوی سوختگی مایکروفر، خروج دود از مایکروفر و … جزو اختلالات رایج این دستگاه هستند و باید توسط تعمیرکار مجرب، رفع شوند. شما می توانید به کمک تکنسین های نمایندگی مدیا در رشت، مشکل مایکروفر مدیا خود را با هزینه مناسب برطرف کنید.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی مدیا در رشت

دریافت خدمات از نمایندگی مدیا در رشت با مزایایی همراه است. از جمله آنکه :

 • تعمیرات وسیله برقی شما در محل تان انجام می گیرد و نیازی نیست که دستگاه های سنگینی مثل یخچال و لباسشویی را تا تعمیرگاه حمل کنید.
 • نمایندگی مدیا برای خدماتی که ارائه می کند، گارانتی و ضمانت در نظر گرفته است بنابراین شما می توانید از کیفیت خدمات، مطمئن باشید.
 • نمایندگی مدیا  برای رفع مشکلات لوازم برقی مشتریان سعی می کند که قطعات معیوب را تعمیر کند تا هزینه ای که مشتری بابت تعمیرات پرداخت می کند، مناسب تر باشد.
 • در صورت نیاز دستگاه برقی مدیا شما به تعویض قطعه، نمایندگی از قطعه اصل برای تعویض قطعه معیوب استفاده می کند.
 • نمایندگی مدیا، دارای مجوزهای لازم بوده و فعالیت قانونی دارد به همین دلیل، هزینه مناسب و مجاز را برای خدمات خود دریافت می کند.

نمایندگی مدیا در رشت

جهت کسب اطلاعات راجع به هزینه خدمات و ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار، لطفا به صورت تلفنی با شرکت تعمیرکار به عنوان نمایندگی مدیا در رشت تماس بگیرید. پس از تماس تلفنی باید اطلاعات و علائم دستگاه را شرح دهید و سپس با اعلام ادرس و شماره تماس خود، هماهنگی های لازم برای روز و ساعت اعزام تکنسین را انجام دهید.