از آنجایی که برند اسنوا در ایران از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار است به همین دلیل سازندگان این برند نمایندگی‌های متعددی از آن را در کشور ایران راه‌اندازی کردند تا مشتریان در هر شهر و استانی بتوانند برای نصب وسایل برقی اسنوا و تعمیرات آن‌ها تحت نظر افراد متخصص عمل کنند. نمایندگی اسنوا در سنندج یکی از همین مراکزی است که تمامی خدمات پس از فروش را برای شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

 

نمایندگی تعمیر اسنوا در سنندج
نمایندگی تعمیر اسنوا در سنندج

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

تعمیر لوازم خانگی تبدیل به خدمات مهم و ضروری در زندگی ما شده است زیرا با استفاده گسترده از لوازم خانگی، احتمال خرابی و نیاز به تعمیرات این لوازم افزایش پیدا کرده است. برای تعمیرات لوازم خانگی خود باید به دنبال تعمیرکار و تکنسین ماهر باشید تا بدون آنکه نیاز به خرید دستگاه جدید باشد، تعمیرات لوازم خانگی خود را به شکل حرفه ای انجام دهید. نمایندگی اسنوا در سنندج، خدمات تعمیرات تخصصی را برای لوازم خانگی این برند ارائه می کند. اگر از ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولرگازی، یخچال و ماکروفر اسنوا استفاده می کنید و دستگاه شما خراب شده است، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار را به محل شما اعزام کند. دعوت می شود در ادامه این مطلب همراه باشید تا ضمن معرفی معتبرترین نمایندگی اسنوا در سنندج، به بررسی مشکلات رایج لوازم خانگی این برند نیز بپردازیم.

معرفی نمایندگی اسنوا در سنندج

برای بسیاری از خانواده ها خرید مجدد لوازم خانگی پر هزینه است و در صورت خرابی هر یک از لوازم خانگی خود، ترجیج می دهند که به جای خرید یک دستگاه جدید آن را تعمیر کنند. با تعمیرات لوازم خانگی، دستگاه مثل روز اول خود کار خواهد کرد اما به شرطی که تعمیرات توسط تکنسین متخصص و با تجربه انجام شود. یک تکنسین حرفه ای برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا ابتدا عیب یابی تخصصی انجام می دهد تا مشکل اصلی دستگاه مشخص شود و سپس به تعمیرات می پردازد.

اگر در سنندج به دنبال یک نمایندگی تعمیرات مجاز و معتبر هستید، نمایندگی تعمیرکار در خدمت شماست. این نمایندگی ارائه دهنده خدمات تعمیرات برای لوازم خانگی برندهای مختلف همچون برند با کیفیت اسنوا است و برای تعمیرات لوازم هر یک برندها، تعمیرکار متخصص آن برند را به محل مشتری اعزام می کند. می توانید با کمک نمایندگی تعمیرکار، تعمیر لوازم خانگی اسنوا خود را انجام دهید و با دریافت خدمات در محل، در وقت و هزینه های خود صرفه و جویی کنید.

مهم ترین نکات برای انتخاب مرکز نمایندگی اسنوا در سنندج

برای انتخاب بهترین نمایندگی اسنوا در سنندج باید برخی نکات مورد توجه شما قرار بگیرند از جمله آنکه:

 • مرکز تعمیر لوازم خانگی اسنوا که به صورت مجاز فعالیت می کند، هزینه تعمیرات مناسبی دارد و قیمت معقولی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 • یک نمایندگی تعمیرات مجاز برای تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند و برای قطعات، ضمانت نامه نیز تحویل می دهد.
 • نمایندگی اسنوا در سنندج، خدمات خود را گارانتی می کند تا مشتری از بابت با کیفیت بودن خدمات، اطمینان خاطر داشته باشد. همچنین با کارت گارانتی اگر کالا مجددا خراب شود، می توان از خدمات تعمیرات رایگان بهره مند شد.
 • نمایندگی مجاز تعمیرات اسنوا در سنندج تشکیل شده از تکنسین های حرفه ای و مجرب است.
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در سنندج

ماشین لباسشویی اسنوا در صورت آسیب دیدگی نیازمند تعمیرات توسط تعمیر کار متخصص است و در قدم اول تعمیرات باید عیب یابی شود. برخی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا که قابل تعمیر هستند، عبارتند از:

لباسشویی اسنوا لباس ها را خوب نمیشوید

 این مشکل ممکن است به دلیل خراب بودن شیربرقی یا آسیب دیدگی هیدروستات باشد. همچنین اگر المنت لباسشویی رسوب گرفته باشد، دستگاه نمی تواند لباس ها را به خوبی بشوید.

عدم تخلیه آب در لباسشویی اسنوا

 اگر آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود، امکان دارد آبکش دیگ دستگاه به درستی نچرخد یا ممکن است قطعاتی مثل تسمه، کاسه نمد، بلبرینگ، دینام، دیگ یا موتور دچار مشکل شده باشند.

لباسشویی روشن نمی شود

 روشن نشدن ماشین لباسشویی اسنوا شاید به دلیل سیستم برق کشی خراب باشد اما اگر هم در برق مشکلی وجود نداشته باشد، احتمال دارد برد یا موتور دستگاه، قفل ایمنی دستگاه یا میکروسوییچ ماشین لباسشویی، خراب شده باشند.

لباسشویی آب را تخلیه نمی کند

 تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی اسنوا احتمالا به دلیل مسدود شدن فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه دستگاه است. در مواردی هم امکان خرابی الکتروپمپ وجود دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در سنندج

ماشین ظرفشویی اسنوا اگر به درستی استفاده شود، دچار خرابی و مشکلات نیازمند تعمیر نمی شود اما مثل هر وسیله برقی ممکن است قطعاتی از آن آسیب ببینند و باید تعمیر شود. برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی اسنوا عبارتند از:

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

 روشن نشدن ماشین ظرفشویی اسنوا احتمال دارد به دلیل وصل نبودن جریان برق، خراب شدن قفل درب یا وجود مشکل در برد الکترونیکی و تایمر باشد.

بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی

 بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی اسنوا می تواند به دلیل اسنداد فیلتر و پمپ تخلیه، گرفتگی شیلنگ تخلیه و گیر کردن مواد غذایی در بازوی آبپاش دستگاه باشد.

تمیز نشستن ظروف

اگر ماشین ظرفشویی اسنوا شما نمی تواند ظروف را تمیز بشوید، شاید از ماده شونده نامناسب استفاده کرده اید. همچنین خراب شدن بازوهای آبپاش ممکن است باعث این مشکل شود.

نشت آب از ماشین ظرفشویی

 نشتی آب از ماشین ظرفشویی اسنوا عمدتا به دلیل خراب شدن لاستیک دور درب یا معیوب شدن پمپ دستگاه است.

آبگیری نکردن ظرفشویی

 وجود مشکل در شیر ورودی آب یا شیر برقی و همچنین خراب شدن قفل درب دستگاه، باعث مشکلاتی مثل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی می شود.

تعمیر یخچال اسنوا

تعمیرات یخچال اسنوا در سنندج

یخچال اسنوا جزو پر فروش ترین های بازار است و کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. این دستگاه از برند اسنوا ممکن است دچار برخی مشکلات شود و نیاز به تعمیرات پیدا کند. از جمله این مشکلات عبارتند از:

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال

در صورت خاموشی صفحه نمایش یخچال اسنوا، احتمال دارد ایراد در سوئیچ درب و اتصالات یخچال باشد همچنین ممکن است جریان برق نوسان داشته باشد.

یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال

 اگر مواد غذایی داخل یخچال اسنوای شما یخ میزنند، احتمال دارد که ترموستات معیوب شده باشد همچنین در صورت خراب شدن برد یخچال و تجمع گرد و غبار بر روی کویل کندانسور، این مشکل ایجاد می شود.

برفک زدن یخچال

تشکیل برفک در یخچال، از مشکلات رایجی است که دلیل اصلی آن خراب شدن لاستیک دور درب می باشد همچنین وجود ایراد در ترموستات و باز و بسته کردن مداوم یخچال، باعث این مشکل می شود.

سر و صدای یخچال

اگر یخچال اسنوا شما حین کار کردن سر و صدای زیادی دارد، امکان دارد پایه های آن تراز نباشد یا وجود مشکل در فن اوپراتور و فن کندانسور، باعث این مشکل می شود.

یکسره کار کردن یخچال

وجود اختلال در برد اصلی و تایمر دیفراست، قرارگیری یخچال در محل نامناسب و کثیف بودن کویل ها باعث مشکل یکسره کار کردن دستگاه می شوند.

تعمیر کولرگازی اسنوا

تعمیرات کولرگازی اسنوا در سنندج

کولرگازی اسنوا از قطعات با کیفیت ساخته شده است و طول عمر بالایی دارد اما در صورت استفاده نادرست از دستگاه و آسیب دیدن قطعات آن، برخی مشکلات را نشان می دهد از جمله آنکه:

خنک نکردن کولرگازی

 اگر کولرگازی اسنوا شما نمی تواند به خوبی خنک کند، احتمال نشتی و کمبود گاز وجود دارد همچنین گرفتگی کویل های کندانسور، معیوب بودن مخازن و انتخاب ظرفیت نامناسب دستگاه، باعث این مشکل می شوند.

چکه کردن آب از اسپیلت

اگر کولر گازی اسنوا شما نشتی آب دارد، شاید شیلنگ دریم آن سوراخ یا دچار گرفتگی شده است ضمن اینکه کمبود گاز و برفک زدن اوپراتور باعث این مشکل می شود.

صدا دادن کولرگازی

اگر کولر گازی اسنوا حین کار کردن سر و صدای زیادی تولید می کند، مواردی همچون کثیف شدن اوپراتور و فیلترها، کم شدن گاز، شل شدن قطعات، کار نکردن فن کولر، خرابی پروانه فن و … باعث این مشکل می شوند.

آمپر کشیدن کمپرسور کولرگازی

 دلیل آمپر کشیدن کمپرسور کولرگازی مواردی همچون کمبود گاز، خرابی سیم پیچ، خرابی مخازن، کثیفی کندانسور، خرابی شیربرقی و…. می باشند.

تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیرات ماکروفر اسنوا در نمایندگی اسنوا سنندج

در ادامه به برخی از مشکلات رایج ماکروفرو اسنوا و علت این مشکلات می پردازیم:

روشن نشدن ماکروفر

روشن نشدن ماکروفر اسنوا می تواند به دلیل خرابی قطعاتی همچون میکروسوئیچ، فیوزها، مگنترون، دیود باشد همچنین اگر اجزای درب قفل ماکروفر آسیب دیده باشند، ممکن است دستگاه روشن نشود.

نچرخیدن سینی ماکروفر

اگر سینی ماکروفر نچرخد، غذا به خوبی گرم نمی شود و این مشکل باید توسط تعمیرکار رفع شود. خراب شدن قطعاتی همچون موتور گردان، کوپلینگ ماکروفر و وجود مشکلاتی مثل آسیب دیدگی سینی، وجود مشکل در ریل زیر سینی، معیوب شدن غلتک‌ های زیر سینی، خراب شدن شفت ماکروفر باعث می شوند که سینی دستگاه نچرخد.

گرم نکردن ماکروفر

علت گرم نکردن ماکروفر اسنوا به دلیل انتخاب برنامه اشتباه، سوختن مگنترون و … است. این مشکل باید توسط تعمیرکار بررسی شده و سپس تعمیرات لازم انجام گیرد.

صدا دادن ماکروفر

اگر دستگاه ماکروفر اسنوا شما حین کار کردن سر و صدای زیادی تولید می کند، احتمالا موتور گردان، مگنترون، کوپلینگ، ریل‌ ها و غلتک‌ ها دچار آسیب شده اند و باید تعویض یا تعمیر شوند.

نحوه تعمیرات لوازم خانگی توسط نمایندگی اسنوا در سنندج

شرکت تعمیرکار در سنندج برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا شما، تعمیرکار را به محلتان اعزام می کند و نیازی نیست که شما دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. برای دریافت خدمات تعمیر در محل از این نمایندگی، لطفا با شرکت تماس بگیرید یا فرم ثبت درخواست موجود در وبسایت نمایندگی را تکمیل کنید. پس از انجام هماهنگی های لازم، تعمیرکاران همراه با لوازم تعمیرات و تجهیزات لازم، به منزل شما می آیند.