مسلماً وقتی یک وسیله برقی خراب می‌شود اگر ما از تعمیرکار حرفه‌ای بخواهیم آن را عیب‌یابی و تعمیر نماید با یکبار ملاحظه دستگاه و رفع خرابی مطمئن خواهیم شد که این وسیله دوباره همانند قبل کار می‌کند و اگر به درستی از آن استفاده کنیم، محال است دوباره خرابی در آن اتفاق بیفتد. چنین شرایطی را با نمایندگی تعمیر سامسونگ در هشتگرد تجربه خواهید کرد.

نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

لوازم خانگی سامسونگ به دلیل کیفیت ساخت بسیار خوبی که دارند، توسط بسیاری از ما ایرانی ها استفاده می شوند از جمله یخچال های ساید بای ساید، یخچال های دوقلو، کولرگازی، ماشین لباسشویی و … که طول عمر بالایی دارند. این لوازم خانگی برقی در اثر استفاده طولانی مدت و یا رعایت نکردن نکات مراقبتی، دچار مشکلات و ایراداتی می شوند اما ایراد دار شدن یک وسیله برقی به معنای قابل استفاده نبودن آن نیست و می توان با تعمیر کردن دستگاه، مجددا از آن استفاده کرد. اگر شما هم از لوازم خانگی سامسونگ استفاده می کنید و لوازمتان آسیب دیده اند، در ادامه این مطلب نمایندگی معتبر سامسونگ در هشتگرد را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید دستگاه های برقی سامسونگ خود را با کمک تکنسین حرفه ای، تعمیر کنید. لطفا همراه ما باشید.

معرفی نمایندگی سامسونگ در هشتگرد کرج

سامسونگ یک برند معروف لوازم خانگی است که انواع لوازم برقی همچون یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، ماکروفر و … را عرضه بازار می کند. این برند با کیفیت، دستگاه هایی با طول عمر بالا تولید می کند و توانسته است در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل کند اما وسایل برقی را نمی توان از تمام آسیب ها حفظ کرد و گاهی اوقات دچار مشکلاتی می شوند.

نکته مهم برای تعمیر لوازم برقی، مراجعه به نمایندگی های معتبر است مخصوصا لوازم خانگی برندی همچون سامسونگ که قطعات این لوازم در ایران به سختی پیدا می شوند. برای آشنایی شما با نمایندگی سامسونگ در هشتگرد، نمایندگی تعمیرکار را معرفی می کنیم. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی، ارائه دهنده خدمات تعمیرات برای انواع لوازم برقی سامسونگ است و از تکنسین های متخصص و مجربی هم تشکیل شده است.

اگر لوازم خانگی سامسونگ شما نیازمند تعمیرات هستند، می توانید با نمایندگی تعمیرکار تماس بگیرید تا تعمیرکار را به محل شما اعزام کند و نیازی نیست که درگیر حمل کردن وسیله تا تعمیرگاه شوید.

خدمات تعمیرکار به عنوان نمایندگی سامسونگ در هشتگرد کرج

خدمات شرکت تعمیرکار که به عنوان نمایندگی سامسونگ در هشتگرد فعالیت می کند، عبارتند از:

خدمات تعمیر در محل

شما می توانید لوازم برقی سامسونگ خود را در منزلتان تعمیر کنید و نیازی نیست که هزینه ای بابت حمل کردن لوازم خود تا تعمیرگاه بپردازید. مزیت دیگر تعمیر لوازم خانگی در محل، سریع تر تعمیر شدن وسیله خراب شده است و منتظر رسیدن نوبت تعمیر دستگاه خود در تعمیرگاه نخواهید بود.

نصب و راه اندازی لوازم برقی

اگر به تازگی لوازم برقی سامسونگ را خریداری کرده اید، باید نصب و راه اندازی دستگاه را به درستی انجام دهید و حتما در این زمینه از تکنسین نصب دستگاه کمک بگیرید. شرکت تعمیرکار ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی لوازم برقی نیز می باشد.

سرویس های دوره ای

بیشتر لوازم برقی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و … نیازمند سرویس های دوره ای هستند تا اگر مشکل جزئی در آنها وجود داشت، تعمیر شود. با سرویس کردن منظم دستگاه، در هزینه های تعمیرات صرفه جویی می شود و دستگاه دچار مشکلات گسترده و بزرگی نخواهد شد.

خدمات تعمیرات تعمیرکار در هشتگرد کرج برای انواع لوازم خانگی سامسونگ

خدمات شرکت تعمیرکار، انواع لوازم برقی سامسونگ را شامل می شود و برای شما بعد از تماس با شرکت و اعلام نوع و مدل دستگاه، تعمیرکار متخصص مربوط به همان دستگاه اعزام خواهد شد. اگر از هر یک از لوازم سامسونگ زیر استفاده می کنید و دستگاه شما به تعمیرات نیاز پیدا کرده است، می توانید از خدمات تعمیرکار بهره مند شوید:

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در هشتگرد کرج

یخچال سامسونگ در صورت آسیب دیدن باید خیلی زود تعمیر شود زیرا مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر خراب می شوند. این دستگاه ممکن است دچار آسیب دیدگی قطعاتی مثل المنت، سنسور، تایمر دیفراست یا برد الکترونیکی شود و در عملکرد یخچال اختلال به وجود آید. همچنین مشکلاتی مثل برفک زدن یخچال، نشتی گاز، سر و صدای غیرعادی هنگام کار کردن، کار نکردن موتور یخچال و … جزو اختلالات رایج یخچال هستند که قابل تعمیر می باشند.

برای تعمیر یخچال سامسونگ، ابتدا علت اصلی مشکل پیدا می شود و سپس تعمیرات انجام می گیرد. در صورت آسیب دیدگی قطعات، لازم است که از قطعات اصل مربوط به همین دستگاه و همین برند استفاده کرد ولی اگر قطعه نیاز به تعویض نداشته باشد، کار تعمیرات آسان تر خواهد بود و هزینه های شما نیز کمتر خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در هشتگرد کرج

عمده مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی سامسونگ بوجود می آید اغلب خروج کف از درب دستگاه، کثیف شستن ظروف، بسته نشدن درب دستگاه، باز نشدن درب دستگاه، عدم تخلیه آب بعد از تمام شدن کار و … اکثر این مشکلات به دلیل آسیب دیدگی قطعات داخلی ماشین است و باید عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکار انجام گیرد.

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید که نیازمند تعمیر است، تعمیرکاران شرکت تعمیرکار در هشتگرد می توانند تعمیر دستگاه شما را در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت، انجام دهند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در هشتگرد

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر هشتگرد کرج یکی دیگر از خدمات شرکت تعمیرکار است که به عنوان نمایندگی این برند در حال فعالیت است. عمده مشکلاتی که برای لباسشویی های برند سامسونگ بوجود می آید مشکلات سیستم تخلیه و یا آبگیری نکردن آن، خاموش شدن ناگهانی و یا توقف دستگاه در حین کار، نشت آب از زیر دستگاه، نچرخیدن دیگ، بسته نشدن درب لباسشویی و یا برخی موارد تخصصی تر که نیاز به بررسی بیشتر توسط تکنسین دارد. به همین منظور اگر نیاز تعمیر تمامی مدل های لباسشویی سامسونگ داشته باشید تنها کافیست با نمایندگی این برند در شهر خود تماس بگیرید تا کارشناسان در اسرع وقت برای بررسی به محل شما مراجعه کرده و پس از عیب یابی دستگاه و رضایت مشتری خدمات تعمیر در محل و تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب را در دستور کار خود قرار می دهند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیرات ماکروفر سامسونگ در هشتگرد

ماکروفر سامسونگ برخی مواقع دچار مشکلاتی می شود و به تعمیرات نیاز پیدا می کند. این مشکلات شامل جرقه زدن، گرم نکردن غذا، بسته نشدن درب دستگاه، روشن و خاموش شدن ناگهانی، یکسره کار کردن، نچرخیدن سینی و … هستند که در صورت عدم رفع این مشکلات، استفاده از دستگاه خطرناک است. برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود حتما از نمایندگی سامسونگ هشتگرد خدمات دریافت کنید تا دستگاه به شکل اصولی تعمیر شود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیرات کولرگازی سامسونگ در هشتگرد کرج

تعمیرات کولرگازی سامسونگ در شرایطی که عملکرد غیرعادی دارد، ضروری است. این عملکرد غیرعادی می تواند در تولید باد گرم، سر و صدای زیاد هنگام کار کردن، کم شدن سرما، کثیف شدن فیلترهای هوا، آبریزی و … باشد و در صورت تعمیر اصولی، تمام مشکلات مذکور قابل رفع هستند. اگر ساکن هشتگرد هستید و کولرگازی سامسونگ شما به تعمیرات نیاز دارد، می توانید با شرکت تعمیرکار تماس بگیرید تا تعمیرکار کولرگازی را به محل شما اعزام کند.

آدرس و شماره نمایندگی سامسونگ در هشتگرد کرج

شرکت تعمیرکار که تحت عنوان نمایندگی سامسونگ در هشتگرد فعالیت می کند، خدمات خود را به صورت در محل ارائه می دهد و شما برای تعمیرات لوازم برقی سامسونگ خود نیازی نیست که حضوری به نمایندگی مراجعه کنید. جهت دریافت خدمات از این شرکت، لطفا با شماره 02691010741 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. همچنین در صورت تمایل می توانید فرم درخواست تعمیرکار موجود در سایت نمایندگی را تکمیل کنید تا تعمیرکاران با شما تماس بگیرند. پس از هماهنگی های لازم، تعمیرکار در روز و ساعت مشخص شده به منزل شما خواهد آمد و خدمات ارائه می شود.

هزینه تعمیرات در نمایندگی سامسونگ هشتگرد

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در مقایسه با هزینه خرید مجدد دستگاه، بسیار مقرون به صرفه تر است و بعد از تعمیرات، وسیله برقی شما تا چند سال نیز کار خواهد کرد. هزینه تعمیرات، بستگی به شدت آسیب دیدگی دستگاه دارد و اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، هزینه شما بالاتر خواهد رفت.

تکنسین های تعمیرکار برای تعمیر لوازم خانگی شما، تلاش می کنند که قطعه معیوب را تعمیر کنند تا از هزینه های شما کاسته شود اما در برخی موارد، ادامه عملکرد دستگاه با قطعه معیوب امکان پذیر نیست و آن قطعه حتما باید تعویض شود. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرکار، برای تعویض قطعات وسیله برقی سامسونگ شما از قطعات اصل استفاده می کند و همین قطعه اصل تا چند سال کار خواهد کرد. می توانید برای کسب اطلاعات از هزینه حدودی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، با شرکت تماس بگیرید اما هزینه دقیق تعمیرات بعد از بررسی شدن دستگاه توسط تعمیرکار، مشخص خواهد شد.