نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج بهترین شرایط را برای مشتریان در نظر گرفته است. مهمترین اقدام رضایت بخش این مرکز، بحث تعمیرات در منزل مشتریان است. هر کدام از وسایل شما که دچار خرابی شد بدون نگرانی کافی است تلفن را بردارید با نمایندگی سامسونگ در کرج تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیر سامسونگ در کرج

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ باید توسط نمایندگی انجام گیرد تا دستگاه پس از تعمیر شدن تا چند سال کار کند. نمایندگی سامسونگ در کرج برای تعمیر لوازم خانگی شما از این برند، قطعات اصل را در اختیار دارد و با استفاده از این قطعات، کارکرد صحیح دستگاه شما را تا چند سال آینده تضمین می کند همچنین تکنسین های حاضر در نمایندگی، تجربه کار چندین ساله دارند و دستگاه های برقی خانگی را با روشی اصولی تعمیر می کنند. اگر به دنبال نمایندگی سامسونگ در کرج هستید، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا یک نمایندگی معتبر در این شهر را به شما معرفی کنیم.

معرفی نمایندگی سامسونگ در کرج

خدمات تعمیرات ارائه شده توسط نمایندگی سامسونگ در کرج، اکثر لوازم خانگی این برند شامل یخچال، کولرگازی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ماکروفر را شامل می شود. اگر از این دستگاه ها استفاده می کنید اما دچار عیب و ایراداتی شده اند، می توانید دستگاه را به نمایندگی بسپارید تا آن را عیب یابی کرده و سپس تعمیرات را انجام دهد.

معتبرترین نمایندگی سامسونگ در کرج، شرکت تعمیرکار است. این شرکت به عنوان نمایندگی معتبر بسیاری از برندهای مطرح داخلی و خارجی فعالیت می کند و در طول سال ها فعالیت خود در شهرهای مختلف، توانسته است رضایت مشتریان را به دست آورد.

می توانید تعمیر لوازم خانگی سامسونگ خود را به دست تعمیرکار بسپارید و در کمترین زمان، دستگاه سالم و تست شده را دریافت کنید. مزیتی که خدمات این شرکت دارد، در محل بودن آن است یعنی تکنسین به محل شما خواهد آمد و تعمیرات لوازم در مقابل خودتان انجام خواهد شد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

ماشین لباسشویی سامسونگ از بهترین مارک های بازار است ولی گاهی اوقات دچار مشکلاتی می شود و باید تعمیر شود. البته خدمات نمایندگی سامسونگ در کرج فقط برای تعمیرات دستگاه نیست و شما باید برای نصب و سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی خود نیز با نمایندگی تماس بگیرید. رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

عدم تخلیه آب لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بعد از تمام شدن کار شستشو نمی تواند آب را به خوبی تخلیه کند، احتمال دارد مشکل از گرفتگی لوله های تخلیه باشد. این مشکل باید توسط تکنسین بررسی شود.

برق داشتن بدنه لباسشویی

در صورت سوختگی و فرسودگی هیتر یا المنت، ممکن است بدنه ماشین لباسشویی برق داشته باشد همچنین اتصال نادرست سیم ارت نیز باعث این مشکل می شود.

عدم آبگیری لباسشویی

 از دیگر مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ، عدم آبگیری آن است. علت اصلی این مشکل، ایراد دار شدن شیر برقی می باشد اما شاید معیوب شدن تایمر یا برد الکترونیکی دستگاه نیز باعث مشکل عدم آبگیری شده باشد.

باز نشدن درب ماشین لباسشویی

 وجود مشکل در سیستم قفل درب ماشین لباسشویی باعث اختلالاتی از جمله باز نشدن درب دستگاه می شود و این مشکل نیازمند تعمیر توسط تکنسین است.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

ماشین ظرفشویی سامسونگ از دستگاه های کاربردی در هر خانه ای است و می تواند حجم زیادی از ظروف را در زمانی سریع شسته و خشک شده تحویل دهد. برخی از افراد با نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی آشنایی ندارند و باعث مشکلاتی در این دستگاه می شوند. همچنین آسیب دیدگی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی نیز باعث اختلال در عملکرد آن می شود. می توانید با کمک نمایندگی سامسونگ در کرج، دستگاه خود را تعمیر کنید.

عدم خشک کردن ظروف

 خرابی المنت حرارتی، آسیب دیدگی فن تهویه و دیگر موارد، باعث مشکل عدم خشک شدن ظروف می شوند.

کثیف شستن ظروف

اگر از شوینده مناسب ماشین ظرفشویی استفاده می کنید اما ظروف کثیف شسته می شوند، احتمال دارد که دهانه سوپاپ آسیب دیده باشد. سوپاپ ها در صورت آسیب دیدگی به تعویض و تعمیرات نیاز دارند.

صداهای غیرعادی ماشین ظرفشویی

صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی در زمان کار کردن احتمالا به دلیل ایراد در پمپ آبکشی است و باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

 اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما روشن نمی شود، ابتدا برق را بررسی کنید تا اختلالی نداشته باشد. در غیر این صورت، احتمال آسیب دیدگی یکی از قطعات داخلی دستگاه وجود دارد و باید عیب یابی شود.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کرج

تعمیرات ماکروفر سامسونگ توسط نمایندگی سامسونگ در کرج انجام می شود. اگر این دستگاه را دارید و مشکلات زیر را از خود نشان می دهد، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار دستگاه را به محل شما اعزام کند:

 • سینی ماکروفر نمی چرخد
 • غذا در ماکروفر گرم نمی شود
 • درب ماکروفر به خوبی باز و بسته نمی شود
 • دستگاه بوی ناخوشایند دارد
 • غذا در ماکروفر گرم نمی شود
 • صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند
تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

خراب شدن یخچال سامسونگ حتی برای یک روز می تواند باعث خسارت زیادی شود و بیشتر مواد غذایی داخل فریزر خراب می شوند. اگر یخچال شما خراب شده است و می خواهید آن را زودتر تعمیر کنید، بهترین راه برای تعمیر دستگاه استفاده از خدمات تعمیر در محل نمایندگی سامسونگ در کرج است. تعمیرکاران در ساعت و روزی که شما هماهنگ می کنید، به محل اعزام می شوند و دستگاه را در سریع ترین زمان تعمیر می کنند.

برخی از رایج ترین مشکلات یخچال سامسونگ که می توان آنها را رفع کرد، عبارتند از:

 • نشتی آب یخچال
 • خنک نکردن یخچال
 • کار نکردن یخ ساز
 • کار نکردن آب سردکن
 • دائم کار کردن یخچال
 • تولید صداهای غیرعادی یخچال
 • بوی بد داخل یخچال

علاوه بر تعمیرات، شما برای نصب یخچال و سرویس دوره ای دستگاه نیز می توانید با نمایندگی سامسونگ در کرج تماس بگیرید. یخچال سامسونگ بهتر است هر 6 ماه یکبار تعویض شود تا اگر مشکلات جزئی داشت، از گسترده شدن این مشکلات جلوگیری کرد.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج

برای تعمیر کولرگازی سامسونگ خود می توانید از تعمیرکاران شرکت تعمیرکار کمک بگیرید. تعمیرکاران این شرکت همراه با لوازم تعمیرات، به محل شما می آیند و کار تعمیرات در بهترین کیفیت و سریع ترین زمان انجام می گیرد. از رایج ترین مشکلات کولرگازی سامسونگ به شرح زیر هستند:

 • تولید باد گرم
 • چکه کردن و نشتی آب
 • سر و صدای زیاد کولر گازی حین کار کردن
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • برفک زدن لوله های کولرگازی
 • روشن نشدن کولرگازی
 • مداوم کار کردن کولرگازی

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در نمایندگی تعمیرکار

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در نمایندگی تعمیرکار کرج بستگی به نوع مشکل و میزان آسیب دیدگی دستگاه دارد. در مواردی که مشکل دستگاه جزئی است، با یک تعمیر ساده رفع می شود اما اگر قطعه ای از دستگاه آسیب دیده باشد و به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، باید هزینه بیشتری بابت تعمیرات آن پرداخت شود. اگر درباره هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ سوالاتی دارید، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه ارائه خدمات تعمیر در محل شرکت تعمیرکار در کرج

در صورت تمایل به تعمیر لوازم خانگی سامسونگ خود توسط نمایندگی تعمیرکار کرج، لطفا با شرکت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای روز و ساعت اعزام تعمیرکار انجام گیرد. علاوه بر تماس تلفنی، شما می توانید به روش دیگر و با تکمیل فرم درخواست تعمیرکار موجود در سایت شرکت، درخواست خود را ثبت کنید. تکنسین همراه با لوازم تعمیرات، به محل شما خواهد آمد و بعد از عیب یابی دستگاه و همچنین مطلع ساختن شما از هزینه تعمیرات، تعمیر وسیله برقی را انجام می دهد.

قطعات اورجینال در نمایندگی سامسونگ

قطعات اصل و اورجینال لوازم خانگی سامسونگ فقط در نمایندگی های مجاز موجود هستند و به شما هم توصیه می شود برای دریافت بالاترین خدمات تعمیرات، از طریق نمایندگی اقدام کنید. قطعات فیک و استفاده شده، طول عمر پایینی دارند و در صورت قرارگیری این قطعات داخل وسیله برقی شما، نه تنها طول عمر کمی دارند بلکه احتمال دارد به دیگر قطعات دستگاه نیز آسیب وارد کنند.

ارائه ضمانت نامه توسط نمایندگی سامسونگ

برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از واحد نمایندگی، حتما برگه گارانتی را از تکنسین تحویل بگیرید تا اگر در طول مدت گارانتی مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد، بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید. تعمیرکاران شرکت تعمیرکار پس از تعمیر کردن دستگاه شما در محل، چند بار هم دستگاه را تست می کنند و با اطمینان از عملکرد صحیح آن، وسیله را به شما تحویل می دهند. با این حالت، ضمانت نامه نیز ارائه می شود تا از کیفیت بالای خدمات اطمینان خاطر داشته باشید.