نمایندگی سامسونگ در رشت خدماتی دارد که به شما این امکان را می دهد برای عیب یابی و تعمیر مشکلات انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال، لباسشویی، کولر گازی، مایکروفر و ماشین ظرفشویی اقدام کنید. بنابراین اگر در زمینه تعمیر یا سرویس این دستگاه ها نیاز به کمک داشتید، می توانید از این خدمات بهره ببرید تا عملکرد دستگاه شما توسط تکنسین های با تجربه بازیابی شود. برای آشنایی با نمایندگی سامسونگ در رشت و دریافت خدمات از این مرکز، لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

نمایندگی تعمیر سامسونگ در رشت
نمایندگی تعمیر سامسونگ در رشت

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی سامسونگ در رشت

زمانی که شما تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی سامسونگ در رشت بسپارید، می توانید از مزایای این مرکز برخوردار شوید از جمله آنکه:

 • ارائه انواع خدمات در حوزه تعمیر 5 وسیله برقی پرمصرف
 • تعویض قطعات خراب شده با قطعات اورجینال
 • تضمین کیفیت و ارائه گارانتی تعمیر
 • بهره گیری از تکنسین هایی با دانش فنی بالا
 • تعمیر در محل یخچال، ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی و مایکروفر سامسونگ
 • ارائه منصفانه ترین قیمت برای خدمات تعمیر و سرویس
 • چک کردن عملکرد دستگاه بعد از اجرای تعمیر برای بررسی سلامت کامل دستگاه پس از دریافت خدمات

با توجه به به موارد فوق، می توان نمایندگی سامسونگ در رشت را به عنوان بهترین مرکز تعمیرات، سرویس و عیب یابی لوازم خانگی برند سامسونگ معرفی کرد که خیال شما را از بابت دریافت خدمات با بالاترین کیفیت راحت می کند. اگر درخواست استفاده از خدمات نمایندگی را دارید، لطفا به صورت تلفنی تماس بگیرید و برای اعزام سرویس کار در هر روز و ساعتی که مایل هستید، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت

خدمات نمایندگی سامسونگ در رشت، ماشین لباسشویی را هم تحت پوشش قرار می دهد و انواع اختلالات این دستگاه توسط تکنسین های متخصص نمایندگی، قابل شناسایی و قابل رفع هستند.

شاید شما نیز با این مشکل مواجه شده باشید که لباس های خود را با ماشین لباسشویی بشویید اما بعد از خارج کردن لباس ها، ببینید که آنها هنوز کثیف هستند. این مورد می تواند مربوط به عملکرد نادرست چندین قطعه از دستگاه باشد. در چنین مواقعی، باید دستگاه به شکل تخصصی عیب یابی شود و در ادامه با توجه به نوع خرابی، تعمیر آن قسمت در دستور کار قرار گیرد.

یکی دیگر از مشکلات شایع ماشین ظرفشویی سامسونگ، به نشت آب از این دستگاه بر می گردد که معمولا به دلیل آب بندی ضعیف دستگاه رقم می خورد. یعنی مسیر لوله کشی و اتصالات آن، به شکل اصولی اجرا نشده اند و همین موضوع باعث نشت آب از دستگاه می شود. البته ممکن است لاستیک دور درب دستگاه نیز بنا به هر دلیلی سوراخ شده باشد و به همین دلیل از این قسمت آب به خارج راه پیدا کند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در رشت

ارور های مختلفی برای ظرفشویی سامسونگ تعریف شده اند که نشان می دهند مشکل اصلی دستگاه در کدام قسمت است. تکنسین ها با دانستن معنی این کدهای خطا، می توانند با مشاهده آنها متوجه نوع خرابی ظرفشویی سامسونگ شوند و در ادامه خدمات لازم را در زمینه تعمیر دستگاه به شما ارائه دهند.

خدمات نمایندگی سامسونگ در رشت برای بازیابی عملکرد ماشین ظرفشویی سامسونگ، شامل موارد زیر می شوند :

 • تعمیر موتور دستگاه
 • تعمیر یا تعویض شیر برقی دستگاه
 • عیب یابی و تعمیر المنت دستگاه
 • تعویض مخزن سامپ ماشین ظرفشویی
 • عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی
 • تعویض جت پمپ دستگاه
 • تعمیر و تعویض لولای درب ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • تعویض فیلتر دستگاه
تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیرات ماکروفر سامسونگ در رشت

دستگاه بعدی که به خدمات مختلفی در زمینه سرویس و تعمیر نیاز پیدا می کند، مایکروفر سامسونگ است. البته این موضوع به معنای کیفیت پایین این دستگاه ها نیست، بلکه سرویس و تعمیر تجهیزات الکترونیکی برای تمام دستگاه ها تعریف می شود. در صورتی که به سرویس های دوره ای مایکروفر سامسونگ توجه داشته باشید، دستگاه شما می تواند برای مدت زمان طولانی مثل روز اول کار کند. مهم ترین خدماتی که توسط نمایندگی سامسونگ در رشت برای سرویس های دوره ای مایکروفر سامسونگ ارائه می شوند، عبارتند از:

 • تمیز کردن سینی مایکروفر سامسونگ
 • تمیز کردن حاشیه های درب مایکروفر سامسونگ
 • سرویس کردن المنت های دستگاه
 • بررسی عملکرد برد الکترونیکی مایکروفر سامسونگ
 • چک کردن ورودی برق دستگاه
 • چک کردن عملکرد قطعات داخلی مایکروفر سامسونگ
 • بررسی برنامه ریزی های دستگاه برای ارائه قابلیت های مختلف

اما اگر به سرویس های دوره ای دستگاه بی توجهی کنید و اصول نگهداری از مایکروفر سامسونگ را به درستی اجرا نکنید، احتمال دارد دستگاه شما خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. برخی از مشکلات رایج مایکروفر عبارتند از:

بسته نشدن درب مایکروفر سامسونگ

تا زمانی که درب مایکروفر بسته نشود، حرارت از داخل آن به بیرون راه پیدا می کند و به همین دلیل نمی توان انتظار داشت دستگاه بتواند در زمینه پخت و پز کمکی به شما کند. درب دستگاه ممکن است در اثر ضربه خم شده باشد و بسته نشود. همچنین امکان دارد درب را یک بار محکم بسته باشید و قفل آن آسیب دیده باشد. علاوه بر این، جمع شدن تکه های مواد غذایی در این فضا نیز می تواند جلوی بسته شدن درب را بگیرد. در چنین مواقعی بهترین کار این است که تعمیر مایکروفر را از طریق نمایندگی سامسونگ در رشت پیگیری کنید.

داغ شدن بیش از حد مایکروفر سامسونگ

دمای مایکروفر در حین کار کردن بالا می رود که این موضوع کاملا نرمال است اما افزایش دمای دستگاه اگر بیش از حد مجاز باشد، یعنی دستگاه دارد فشار زیادی را تحمل می کند. این اختلال می تواند به یکی از دلایل زیر مربوط باشد:

 • استفاده طولانی مدت از مایکروفر سامسونگ
 • استفاده از مایکروفر سامسونگ در ساعات پیک مصرف برق
 • افت ولتاژ و تامین نشدن ولتاژ مورد نیاز دستگاه
 • فرسودگی قطعات داخلی مایکروفر سامسونگ
 • استفاده طولانی مدت از مایکروفر سامسونگ
 • استفاده از مایکروفر سامسونگ در ساعات پیک مصرف برق
 • افت ولتاژ و تامین نشدن ولتاژ مورد نیاز دستگاه
 • فرسودگی قطعات داخلی مایکروفر سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در رشت

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر دستگاه های شرکت سامسونگ در شهر رشت ارائه می شود، مربوط به عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ می باشد. یخچال سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی با خرابی مواجه شود و نیاز به تعمیر جزئی یا اساسی داشته باشد. دو مورد از شایع ترین دلایل خرابی این دستگاه عبارتند از : 

صدای غیرطبیعی یخچال سامسونگ

کار کردن یخچال با صدا همراه است که این صدا در واقع نشان دهنده کار کردن فن یخچال می باشد. اما در مواردی صداهای غیر طبیعی از یخچال به گوش میرسد که نشان می دهند دستگاه خراب شده است. برای مثال اگر در زمان جابجایی به دستگاه ضربه وارد شده باشد، ممکن است قطعه در داخل آن از جای خودش خارج شود و به همین دلیل صدای غیر طبیعی از یخچال به گوش برسد. پیشنهاد می کنیم بدون دستکاری یخچال، با نمایندگی سامسونگ در رشت تماس بگیرید تا برای عیب یابی و تعمیر دستگاه اقدام کنند.

نشتی آب از یخچال سامسونگ

اگر مسیر عبور آب یخچال به هر دلیلی آسیب ببیند یا مخزن آب سوراخ شود، یخچال با مشکل نشتی آب مواجه خواهد شد. برای از بین بردن این مشکل، باید مسیر لوله کشی یا مخزن با توجه به نوع خرابی پیش آمده تعمیر شود. همچنین ممکن است علت نشتی آب از یخچال سامسونگ، به دلیل آب شدن برفک ها یا یخ های موجود در فریزر دستگاه باشد. معمولا استفاده نامناسب از فریزر یا خرابی سنسور دما می تواند این مشکل را ایجاد کند که لازم است با کمک تکنسین های نمایندگی سامسونگ در رشت نسبت به یخ زدایی و برفک زدایی اقدام شود. تکنسین های نمایندگی در صورت نیاز، خدمات مربوط به تعمیر قطعه های آسیب دیده را نیز خدمت شما ارائه خواهند کرد تا مشکل دستگاه به صورت کامل رفع شود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ در رشت

وجود یک دستگاه کولر گازی سامسونگ در خانه یا محل کار، می تواند سرمایش لازم را برای افراد تامین کند. اما این موضوع مشروط به آن است که دستگاه سالم باشد. در زمینه نگهداری از کولر گازی توجه به سرویس های دوره ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر هر سال دستگاه مورد سرویس قرار گیرد، می تواند برای سالیان طولانی پاسخگوی نیاز شما در زمینه سرمایش محیط باشد. همچنین این موضوع از پرداخت هزینه های بالا برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف، جلوگیری می کند و بدین صورت در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود.

در سرویس های دوره ای کولر گازی سامسونگ قسمت های مختلف آن مورد بررسی قرار می‌گیرند تا اگر تعمیر یا تعویضی مورد نیاز بود، هرچه سریع تر و پیش از ایجاد خرابی گسترده در دستگاه، به اجرا درآید.

برای کارکرد هرچه بهتر دستگاه، لازم است فیلتر های هوای آن، هرسال از دستگاه خارج شوند و اگر نمی توان آنها را تمیز کرد، حتما تعویض شوند. همچنین بایستی رسوبات احتمالی که در مسیر لوله کشی آب دستگاه تجمع پیدا می کنند از بین بروند.

سرویس کمپرسور و کنداسور دستگاه نیز بهتر است در دستور کار قرار گیرد تا از سلامت این قطعات اطمینان حاصل شود.

اما اگر کولر گازی سامسونگ شما با مشکلات مختلفی مثل روشن نشدن، نشتی آب، عدم تامین هوای خنک، داغ کردن و… مواجه شده است، باز هم جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که شما می توانید از طریق نمایندگی سامسونگ در رشت انواع خرابی های کولر گازی سامسونگ خود را از بین ببرید.

مشتریان گرامی می توانند برای برخورداری از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت فرم درخواست تعمیرکار را تکمیل نموده و منتظر تماس از کارشناسان مجموعه تعمیرکار باشند و یا برای دسترسی فوری با ما تماس بگیرند. مجموعه تعمیرکار مجموعه تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی در رشت است.