به هر حال اتفاقی که ممکن است همه ما یک روز تجربه کنیم بحث خرابی وسایل برقی است. ممکن است این اتفاق به دلیل نوسانات برقی رخ بدهد و یا اینکه خودمان ناخواسته باعث بروز عیب در داخل دستگاه شویم. در هر صورت در چنین شرایطی کمک گرفتن از نمایندگی‌های معتبر همانند نمایندگی تعمیر سامسونگ در سنندج بهترین راهکاری است که می‌توان اتخاذ کرد.

 

نمایندگی تعمیر سامسونگ در سنندج
نمایندگی تعمیر سامسونگ در سنندج

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

نمایندگی سامسونگ در سنندج، ارائه دهنده خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی، سرویس های دوره ای و عیب یابی تخصصی برای لوازم خانگی این برند است. اگر شما هم از یکی از لوازم برقی سامسونگ استفاده می کنید اما دستگاه شما با ایراداتی مواجه شده است، می توانید از نمایندگی کمک بگیرید و دستگاه را تعمیر نمایید. برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ حتما باید به نمایندگی معتبر مراجعه کنید تا از قطعات اصل برای تعویض قطعات میعوب دستگاه استفاده شود. لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با یک نمایندگی معتبر در سنندج برای لوازم خانگی سامسونگ آشنا کنیم.

معرفی نمایندگی سامسونگ در سنندج

لوازم خانگی سامسونگ در معرض انواع آسیب دیدگی ها قرار دارند، ممکن است قطعه ای از دستگاه خراب شود یا طول عمر قطعه به پایان برسد و یا اینکه در اثر استفاده نادرست از وسیله برقی، برخی ایرادات را از خود نشان دهد. مشکل لوازم خانگی برقی هر چه که باشد، حتما باید توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی شده و مورد تعمیر قرار بگیرد. هرگز برای تعمیر دستگاه برقی خودتان اقدام نکنید و مراجعه به تعمیرگاه های غیرمعتبر را نیز توصیه نمی کنیم.

بهترین راهکار برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ، دریافت خدمات از مرکز نمایندگی سامسونگ در سنندج است. تعمیرکاران نمایندگی، از تخصص و مهارت لازم برای تعمیر دستگاه برقی شما برخوردار هستند و بعد از عیب یابی اصولی دستگاه و تعیین کردن مشکل اصلی آن، کار تعمیرات را انجام می دهند. شما با کمک نمایندگی سامسونگ در شهر خود، لوازم برقی آسیب دیده تان در خانه خودتان تعمیر خواهد شد و نیازی نیست که دستگاه را به تعمیرگاه انتقال دهید.

شرکت تعمیرکار به عنوان بهترین نمایندگی سامسونگ در سنندج، در خدمت شماست. در هر منطقه از سنندج که سکونت دارید می توانید با این شرکت تماس بگیرید تا تکنسین ها به محل شما اعزام شوند.

ویژگی های نمایندگی سامسونگ در سنندج

با توجه به حساسیت بالای تعمیرات لوازم خانگی برند سامسونگ، توصیه می شود کار تعمیرات دستگاه را به نمایندگی بسپارید. یک نمایندگی معتبر، از ویژگی های زیر برخوردار می باشد:

هزینه مناسب تعمیرات

نمایندگی سامسونگ در سنندج، هزینه خدمات مناسب و مصوب را دریافت می کند. ارزان بودن خدمات تعمیرات در برخی مراکز غیرمعتبر، می تواند به دلیل بی کیفیت بودن قطعات استفاده شده باشد و یا اینکه تعمیرکار از تخصص و تجربه لازم برخوردار نباشد. نمایندگی معتبر متناسب با خدماتی که ارائه می کند، هزینه مناسب را در نظر می گیرد تا مشتریان راضی باشند.

تخصص و تجربه بالای تعمیرکاران

نمایندگی سامسونگ در سنندج، تشکیل شده از تعمیرکاران متخصص و با تجربه است. تعمیرکاران نمایندگی با شرکت در دوره های تخصصی تعمیرات، اطلاعات خود را آپدیت می کنند تا بتوانند انواع مشکلات لوازم برقی سامسونگ را شناسایی کرده و تعمیر نمایند.

ارائه خدمات تعمیر در محل

با دریافت خدمات از نمایندگی سامسونگ در سنندج، لوازم برقی شما در منزلتان تعمیر خواهد شد و لزومی ندارد که وسیله را به تعمیرگاه منتقل کنید. مزیت خدمات تعمیر در محل لوازم برقی، سریع تر تعمیر شدن دستگاه است اما اگر دستگاه را به تعمیرگاه بسپارید، باید چند روزی منتظر رسیدن نوبت تعمیر دستگاه خود باشید. همچنین با خدمات تعمیر در محل، شما از اصولی بودن خدمات ارائه شده مطمئن خواهید شد و اگر قطعه ای از دستگاه تعویض شود، می توانید اصل و اورجینال بودن آن را بررسی کنید.

استفاده از قطعات اصل

قطعات اصل لوازم خانگی برخی از برندهای تحریم شده همچون سامسونگ، به سختی در ایران یافت می شوند و اکثر مراکز غیرمعتبر، از قطعات فیک و قدیمی استفاده می کنند. نمایندگی های معتبر، امکان وارد کردن قطعات اصل و اورجینال لوازم خانگی سامسونگ را دارند و برای تعویض قطعات لوازم برقی شما، از این قطعات استفاده می کنند. قطعات فیک شاید از نظر قیمت مقرون به صرفه تر باشند اما زودتر خراب می شوند و باید زود به زود آنها را تعویض کنید ضمن اینکه ممکن است به سایر قطعات دستگاه آسیب برسانند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در سنندج

ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران شرکت تعمیرکار در سنندج، نصب، تعمیر و سرویس می شود. اگر می خواهید دستگاه را نصب کنید، لطفا با نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین متخصص نصب دستگاه را به محل شما اعزام کند. اگر هم ماشین لباسشویی سامسونگ شما ایراداتی مثل موارد زیر را نشان می دهد، بدون آنکه دستگاه را دستکاری کنید، با نمایندگی تماس حاصل بفرمایید و درخواست دهید تعمیرکار این وسیله برقی را به محل شما اعزام نماید.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی
 • صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی
 • وارد نشدن آب داخل ماشین لباسشویی
 • خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

توصیه می شود برای جلوگیری از آسیب های گسترده در ماشین لباسشویی سامسونگ، دستگاه را به صورت دوره ای سرویس کنید. با سرویس کردن ماشین لباسشویی سامسونگ، مشکلات جزئی آن شناسایی و رفع شده و از گسترده شدن این مشکلات جلوگیری می شود از طرفی در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بهتر است حداقل سالی یکبار انجام شود.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در سنندج

ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز توسط تعمیرکاران شرکت تعمیرکار تعمیر می شود. شما می توانید برای نصب دستگاه، سرویس دوره ای یا رفع ایرادات ماشین ظرفشویی خود، با شرکت ما تماس بگیرید تا تعمیرکار همراه با تجهیزات لازم به محل شما بیاید. برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ به شرح زیر هستند:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی
 • صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
 • تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی
 • نشت آب در ماشین ظرفشویی
 • گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سامسونگ تشکیل شده از قطعاتی همچون المنت، ترمیستور، سوییچ اطمینان هیتر و برد الکترونیکی می باشد که آسیب دیدن هر یک از این قطعات، عملکرد کلی دستگاه را مختل خواهد کرد. تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی، ابتدا قطعات آن را مورد بررسی قرار می دهد و اگر هم لازم بود، از قطعات اصل برای تعویض قطعات معیوب استفاده خواهد کرد.

تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی یخچال سامسونگ در سنندج

تعمیرات یخچال سامسونگ در مدل های مختلف آن، نیازمند تعمیرکاری است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات یخچال فعالیت می کند. این دستگاه برقی از قطعات حساسی تشکیل شده است و اگر تعمیر آن به شکل اصولی انجام نشود، ممکن است کل دستگاه آسیب ببیند. از جمله مشکلات رایج یخچال سامسونگ عبارتند از:

 • خنک نکردن یخچال فریزر
 • صدای غیرطبیعی یخچال فریزر
 • یکسره کار کردن یخچال
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال
 • بوی بد یخچال
 • کار نکردن فن کندانسور یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • یخ زدن مواد داخل یخچال

می توانید برای عیب یابی یخچال سامسونگ خود با مرکز تعمیرکار تماس بگیرید تا تعمیرکار به محل شما بیاید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

نمایندگی ماکروفر سامسونگ در سنندج

ماکروفر سامسونگ کیفیت ساخت بالایی دارد و در صورت استفاده درست از دستگاه و توجه به بهداشت و تمیزی آن، ایرادی از خود نشان نمی دهد. ممکن است ماکروفر سامسونگ شما برخی مشکلات را داشته باشد برای مثال روشن نشود، غذا را به خوبی گرم نکند، حین کار کردن جرقه بزند، سینی کف ماکروفر نچرخد، درب آن باز نشود، بدنه دستگاه برق داشته باشد و … این مشکلات ماکروفر به دلیل خرابی قطعاتی همچون مگنترون، خازن، دیود، فیوز های ولتاژ، ترانس و …. هستند که با تعویض و تعمیر این قطعات، مشکل دستگاه برطرف می شود. اگر ماکروفر سامسونگ شما به تعمیرات نیاز پیدا کرده است، لطفا با نمایندگی تعمیرکار تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص این دستگاه برقی همراه با لوازم تعمیر در محل شما حاضر شود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در سنندج

کولرگازی به دلایل مختلفی همچون نشتی آب، تولید باد گرم، نداشتن گاز کافی، بسته شدن مسیر لوله ها، کار کردن بی وقفه، روشن نشدن و … نیاز به تعمیرات پیدا می کند. اگر کولرگازی سامسونگ شما هم این مشکلات را دارد، بهتر است دستگاه را به یک تعمیرکار نشان دهید تا آن را مورد بررسی قرار دهد. اگر مشکل کولرگازی جزئی باشد، با هزینه کم می توانید دستگاه را تعمیر کنید اما اگر یک قطعه در دستگاه آسیب شدید دیده باشد و باید تعویض شود، هزینه تعمیرات بیشتر خواهد شد.

هزینه تعمیرات سامسونگ در سنندج

هزینه تعمیرات هر یک از لوازم برقی سامسونگ، بستگی به عوامل مختلفی دارد اما مرکز نمایندگی سامسونگ در سنندج، مناسب ترین هزینه تعمیرات را دریافت می کند. می توانید برای کسب اطلاعات راجع به هزینه حدودی تعمیرات، با شرکت تعمیرکار تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند. لازم به ذکر است که اگر دستگاه برقی شما با آسیب دیدگی شدید مواجه باشد و از قطعات اصلی آن خراب شده باشند، هزینه تعمیرات بیشتر خواهد بود و شاید کار تعمیرات در بیشتر از یک جلسه انجام شود اما ممکن است دستگاه سامسونگ شما یک مشکل جزئی داشته باشد و در کمتر از نیم ساعت، تعمیر گردد. در این صورت، هزینه خدمات نیز مناسب خواهد بود.

 

شرکت تعمیرکار نمایندگی تعمیرات برند سامسونگ در سنندج است. برای درخواست تکنسین از مجموعه تعمیرکار تنها کافیست فرم درخواست تعمیرکار را تکمیل کنید و یا برای ارتباط سریعتر با شماره 08791010741 تماس بگیرید.