نمایندگی تعمیر ال جی در رشت انواع خدمات تعمیر و سرویس در محل را برای دستگاه های یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر و کولر گازی برند LG را با گارانتی 6 ماهه به مشتریان ارائه می کند. برند ال جی یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برندهای لوازم خانگی است و تولیدات مختلف این کمپانی در خانه ها، ادارات، موسسات، مدارس و… مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که لوازم خانگی ال جی با مشکل مواجه می شوند، این موضوع باید به شکل اصولی مورد پیگیری قرار گیرد. بی اطلاعی از روند سرویس و تعمیر دستگاه هایی مثل لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی و یخچال می تواند در روند بازیابی عملکرد دستگاه، شما را با مشکل مواجه کند. برای درخواست تکنسین فرم زیر را پرکنید.

نمایندگی ال جی در رشت
نمایندگی ال جی در رشت

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

تعمیر لباسشویی ال جی در رشت

ماشین لباسشویی ممکن است با خرابی های مختلفی مواجه شود که این خرابی ها باعث می شوند دستگاه قادر نباشد وظیفه خود را در زمینه شست و شوی لباس ها انجام دهد. بدین صورت که ممکن است لباس ها پس از شست و شو کثیف باقی بمانند یا مثلا ماشین لباس شویی آن ها را به صورت خیس تحویل شما دهد.

همچنین احتمال دارد اصلا دستگاه روشن نشود که بتوان در داخل آن لباس قرار داد. چنین مواردی نیاز به عیب یابی اصولی قطعات مختلف دستگاه خواهد داشت تا در اولین مرحله مشخص شود خرابی ماشین لباسشویی دقیقا از کدام قسمت نشات می گیرد. در ادامه می توان با توجه به نوع خرابی، اقدامات لازم را در زمینه تعمیر دستگاه انجام داد.

در بین مشکلات مختلف ماشین لباسشویی ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی که معمولا ناشی از استاندارد نبودن سطح زیر دستگاه می باشد.
 • نشت آب از درب ماشین لباسشویی که به دلیل پارگی لاستیک دور درب دستگاه به وجود می آید.
 • روشن نشدن دستگاه که می تواند نشان دهنده اشکالات مدار الکترونیکی آن باشد.
 • خرابی بلبرینگ دستگاه می تواند باعث کاهش سرعت چرخش لباس ها و بروز اشکالاتی در زمینه شست و شو و خشک کردن آنها شود.
 • مسدود شدن مسیر ورود مواد شوینده جلوی اضافه شدن این موارد را در فرایند شست و شو می گیرد و لباس ها در چنین شرایطی تمیز نخواهند شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی

 

تعمیر ظرفشویی ال جی در رشت

از دیگر خدماتی که برای لوازم خانگی ال جی وجود دارد می توان به تعمیر ماشین ظرفشویی اشاره کرد. اگر دستگاه شما با مشکل مواجه شده است و از اطراف درب آن آب به بیرون نشت پیدا می کند‌، این موضوع بدان معناست که درزگیری و عایق بندی دستگاه از بین رفته است و می بایست این موضوع رفع شود تا دستگاه بتواند مثل سابق کار کند.

یا ممکن است سیستم تخلیه دستگاه، کار خود را به درستی انجام ندهد، و حجم زیادی از آب بعد از شست و شو در داخل ماشین ظرفشویی بماند. همچنین دستگاه اگر نمی تواند ظرف ها را به درستی خشک کند، یعنی المنت حرارتی آن خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه وجود دارد.

علاوه بر موارد فوق، می توان به موارد دیگری نیز اشاره کرد که خدمات مربوط به این نوع خرابی ها، توسط نمایندگی ال جی در رشت به متقاضیان ارائه می شود. می توانید برای عیب یابی و رفع ایرادات ماشین ظرفشویی ال جی خود از طریق نمایندگی در رشت اقدام کنید.

 

نمایندگی تعمیر کولرگازی الجی

سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در رشت

یکی دیگر از حوزه های فعالیت نمایندگی ال جی مربوط به سرویس و تعمیر کولرهای گازی می باشد. از طریق این خدمات شما می توانید سرویس های لازم را برای دستگاه خود دریافت کرده و نسبت به بازیابی عملکرد آنها اقدام کنید. از آنجایی که کولرهای گازی در فصل پاییز و زمستان کاربرد ندارند، بهتر است با آغاز روزهای گرم سال، قبل از راه اندازی مجدد این دستگاه، آن را مورد سرویس قرار دهید.

طی خدمات سرویس، قطعات مختلف کولر گازی ال جی معاینه می شوند و اگر اشکالی در عملکرد آنها وجود داشته باشد، نسبت به تعمیر و تعویض آنها اقدام خواهد شد. همچنین اگر در حین فعالیت کولر گازی، هرگونه خرابی برای آن پیش بیاید، شما می توانید از طریق خدمات تعمیر این دستگاه که توسط نمایندگی ال جی در رشت ارائه می شود، مشکل دستگاه را رفع نمایید.

تعمیر یخچال الجی

 

تعمیر یخچال ال جی در رشت

یخچال وسیله ای است که وجود آن در هر خانه ای ضروری می باشد و زمانی که با خرابی مواجه شود، عملکرد نامناسب آن می تواند آسایش شما را به هم بریزد. بهترین پیشنهاد این است که در طول استفاده از یخچال ال جی، به نکات نگهداری از این دستگاه توجه داشته باشید. این نکات عبارتند از :

 • درب فریزر را بی علت باز نکنید. دمای پایین فریزر در اثر فعالیت طولانی مدت سیستم سرمایشی تامین می شود و باز کردن بی مورد درب فریزر و یا باز نگه داشتن آن باعث اتلاف انرژی و فشار آمدن به سیستم خنک کننده می شود.
 • از طریق سرویس های دوره ای نمایندگی ال جی در رشت میزان گاز یخچال را مورد بررسی قرار دهید و از استاندارد بودن حجم گاز موجود در یخچال اطمینان حاصل کنید.
 • یخچال ال جی را به صورت مستقیم به پریز برق وصل نکنید و حتما از محافظ های الکتریکی در مسیر اتصال به برق شهری بهره بگیرید. این موضوع تا حد زیادی جلوی خرابی برد الکترونیکی دستگاه در اثر نوسانات برق را می گیرد.
 • حداقل دوبار در سال نسبت به تعویض فیلتر آب ساید بای ساید ال جی اقدام کنید. تجمع رسوبات در فیلتر آب باعث می شود رنگ و طعم آب تغییر کنند و نوشیدن آبی که چنین شرایطی دارد می تواند به سلامت جسمی شما آسیب بزند.
 • غذای داغ را به صورت مستقیم در فریزر قرار ندهید. این کار ممکن است موجب تولید برفک در فریزر شود.

اگر نکات نگهداری از یخچال ال جی را رعایت می کنید اما دستگاه شما دچار مشکل شده است، توصیه می شود بدون آنکه دستگاه را دستکاری کنید، از طریق نمایندگی برای عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایید.

تعمیر ماکروفر الجی

 

تعمیر ماکروفرو ال جی در رشت

اگر مایکروفر عملکرد خود را در زمینه پخت و پز از دست دهد، شما نمی توانید از امکانات این دستگاه بهره ببرید. در چنین موقعیتی در اولین فرصت باید نسبت به تعمیر در محل دستگاه از طریق تعمیرکاران نمایندگی اقدام کنید. معمولا در یکی از موارد زیر نیاز به دریافت خدمات در زمینه تعمیر مایکروفر ال جی می باشد:

 • جرقه زدن دستگاه
 • گرم شدن بیش از حد دستگاه
 • عدم تامین حرارت لازم برای پخت غذا
 • نچرخیدن سینی مایکروفر
 • بسته نشدن درب مایکروفر
 • اجرا نشدن برنامه ای خاص در مایکروفر
 • اشکالات الکترونیکی
 • روشن نشدن مایکروفر
 • بوی بد غذا بعد از پخت
 • کار نکردن فن دستگاه

تمام موارد فوق را می توان از طریق نمایندگی ال جی در رشت پیگیری کرد. می توانید تعمیر مایکروفر ال جی خود را به صورت در محل انجام دهید و نمایندگی در رشت، در کمترین زمان ممکن، دستگاه تعمیر شده را به شما تحویل می دهد.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی ال جی در رشت

اگر شما از نمایندگی ال جی در شهر رشت برای دریافت خدمات استفاده کنید، می توانید از مزیت هایی که این نمایندگی برای شما به ارمغان می آورد، برخوردار شوید. از جمله آنکه:

امکان تعمیرات در محل

راحت ترین نوع تعمیرات، دریافت خدمات به صورت در محل است. این موضوع باعث می شود شما نیازی به جابجایی دستگاه نداشته باشید چرا که تکنسین خود را به محل دستگاه خواهد رساند تا اقدامات لازم را در جهت  تعمیر دستگاه در منزل یا محل کار شما به اجرا در آورد. یه همین دلیل، نهایت صرفه جویی در زمان برای متقاضیان انجام خواهد شد.

هزینه مناسب خدمات

برای رفع مشکل یک دستگاه که خرابی مشخصی دارد، مثلا ماشین لباسشویی که روشن نمی شود، بازه قیمتی گسترده ای در زمینه دستمزد تکنسین تعریف می شود. این موضوع به این خاطر است که مراکز مختلف، تعرفه های خاص خود را دارا می باشند. اما در صورتی که خدمات خود را از طریق نمایندگی معتبر شرکت ال جی در شهر رشت، پیگیری کنید، دریافت خدمات با کیفیت، کمترین هزینه را برای شما خواهد داشت.

استفاده از قطعات اورجینال

اکر یک قطعه از دستگاه ال جی کاملا خراب شده باشد، مثلا کمپرسور کولر گازی ال جی سوخته باشد، نمایندگی ال جی در رشت این قطعه را با یک قطعه اورجینال مورد تعویض قرار می دهد چراکه این قطعه دیگر کاربردی ندارد و امکان تعمیر آن در دسترس نیست. علاوه بر این، اگر از قطعات تقلبی برای تعویض استفاده شود، این قطعه به دلیل بی کیفیت بودن، در مدت زمان کوتاهی دوباره خراب خواهد شد و دستگاه شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

معرفی بهترین مرکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی

بعد از اینکه اطلاعات لازم را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی کسب کرید، لازم است در پایان لازم است مجموعه تعمیرکار را به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در شهر رشت به شما معرفی کنیم تا برای سرویس و یا تعمیر لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، کولر گازی و مایکروفر ال جی خود از طریق این مجموعه اقدام کنید. نمایندگی ال جی در شهر رشت، ویژگی های لازم را برای ارائه خدمات تعمیرات، عیب یابی، سرویس و تعویض قطعات لوازم خانگی ال جی دارا می باشد و این کار را از طریق ماهر ترین تکنسین ها و به صورت در محل، انجام می دهد. لطفا جهت ارتباط با نمایندگی به صورت تلفنی تماس حاصل بفرمایید.