لوازم خانگی اسنوا می توانند راحتی و آسایش را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورند و به همین دلیل درصد زیادی از خرید لوازم خانگی در ایران به این برند مربوط می شود. این لوازم با وجود کیفیت ساخت بالا، اما در هر صورت از قطعات الکترونیکی تشکیل شده اند و در اثر نوسانات برق یا استفاده غیراصولی، در معرض آسیب دیدگی قرار دارند. زمانی که لوازم خانگی شرکت اسنوا خراب شوند لازم است خرابی آنها توسط تکنسین های متخصص در نمایندگی اسنوا در رشت، مورد عیب یابی و سرویس قرار می گیرد تا عملکرد دستگاه بازیابی شود.

نمایندگی تعمیر اسنوا در رشت
نمایندگی تعمیر اسنوا در رشت

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه نصب، تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

خدمات نمایندگی اسنوا در رشت

 مهم ترین خدمات نمایندگی اسنوا در رشت، عبارتند از:

تعمیر لوازم خانگی اسنوا

تکنسین های نمایندگی اسنوا در شهر رشت می توانند انواع تعمیرات لازم را برای دستگاه های مختلفی مثل یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و کولر گازی ارائه دهند. این خدمات شامل مرحله عیب یابی نیز می شود و در اولین قدم، دستگاه مورد بررسی تکنسین قرار می گیرد تا محل دقیق خرابی، شناسایی شود. سپس اقدامات تخصصی توسط تعمیرکاران در دستور کار قرار خواهد گرفت تا مشکل پیش آمده برای دستگاه از بین برود.

سرویس لوازم خانگی اسنوا

در بین خدمات نمایندگی اسنوا در رشت، می توان به ارائه سرویس های دوره ای برای دستگاه های تولید شده در این کمپانی اشاره کرد. استفاده از این خدمات می تواند جلوی خرابی های گسترده دستگاه را به دلیل تشخیص زودهنگام آنها بگیرد چرا که در بسیاری از موارد، مشکلات اساسی دستگاه در ابتدا یک خرابی جزئی بوده است که با هزینه ناچیزی رفع می شد اما به دلیل اینکه اغلب اوقات این خرابی ها در مراحل اولیه بروز پیدا نمی کنند، به همین دلیل مصرف کنندگان فکر می کنند دستگاه کاملا سالم است اما اگر دستگاه به سرویس برود خواهید دید که خرابی نهفته ای در قطعات آن وجود دارد.

برای همین پیشنهاد می کنیم سرویس های دوره ای را برای لوازمی مثل کولر گازی، مایکروفر، یخچال و… جدی بگیرید و این خدمات را از طریق نمایندگی اسنوا در رشت پیگیری کنید.

تعویض قطعات لوازم خانگی اسنوا

در مواردی ممکن است کار از کار گذشته باشد و امکان تعمیر برای قطعه ای خاص در دسترس نباشد. اما در چنین شرایطی چه کار باید کرد؟ آیا اگر یک قطعه اصلی از لوازم خانگی اسنوا از کار بیافتد، دستگاه غیرقابل استفاده می شود؟ خیر؛ در چنین شرایطی نیز راه حل های منطقی و کم هزینه تر برای شما وجود دارند. شما می توانید از طریق نمایندگی اسنوا در رشت برای رفع تعویض قطعه معیوب اقدام کنید تا قطعه مورد نظر با یک قطعه سالم جایگزین شود.

نکته ای که در این بین بایستی به آن توجه داشته باشید، این است که در صورت تعویض قطعه، حتما نسبت به اصل بودن قطعه جدید اطمینان حاصل کنید. استفاده از قطعات دست دوم، تقلبی و بی کیفیت می تواند در مدت زمان کوتاهی دوباره شما را با مشکل مشابه مواجه کند.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در رشت

اگر سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی را به صورت منظم انجام دهید، دستگاه هم از تعمیرات سنگین بی نیاز خواهد شد و هم هزینه های شما در این زمینه کاهش پیدا خواهد کرد. در سرویس های دوره ای این دستگاه در نمایندگی شهر رشت خدمات زیر به شما ارائه می شود:

 • بررسی عملکرد قطعات مختلف دستگاه
 • جرم گیری و تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی
 • بررسی لاستیک دور درب دستگاه
 • سرویس و روغن کاری موتور ماشین ظرفشویی
 • سرویس بلبرینگ دستگاه

همچنین در صورت مشاهده علائم خرابی ماشین ظرفشویی اسنوای خود، می توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا با فرستادن یک تکنسین به محل شما، دستگاه را تعمیر و یا در صورت لزوم، قطعه آسیب دیده را تعویض نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ظرفشویی اسنوا در رشت

نمایندگی اسنوا خدمات مختلفی را برای ماشین ظرفشویی تعریف می کند تا پاسخگوی نیاز دستگاه شما به خدمات سرویس، عیب یابی، تعمیر و یا تعویض قطعه باشد. بعضی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی اسنوا که نیاز به بررسی دارند، عبارتند از: 

 • دستگاه بعد از شست و شو ظرف ها را به صورت کثیف تحویل می دهد.
 • ظروف پس از شست و شو بوی بدی می دهند.
 • دستگاه ظرف ها را پس از شست و شو به خوبی خشک نمی کند.

هر کدام از این موارد ممکن است بنا به دلایل خاصی بروز پیدا کنند. برای مثال علت بوی بد ماشین ظرفشویی به دلیل کثیف بودن فیلتر ها می باشد و یا خشک نشدن ظروف را می توان به دلیل عملکرد ناقص دستگاه در مراحل آخر شست و شو دانست. تمام اختلالا ماشین ظرفشویی، از طریق نمایندگی اسنوا در رشت قابل پیگیری می باشد.

تعمیر یخچال اسنوا

تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا رشت

شرکت اسنوا همواره تولیدات جدیدی را روانه بازار می کند که اگر این دستگاه ها به مشکل بر بخورند، فقط تکنسین هایی که دانش فنی بالایی دارند می توانند آنها را تعمیر کنند. بنابراین اگر از یک تعمیرکار معمولی در این زمینه کمک بگیرید، ممکن است قادر نباشد مشکل یخچال اسنوا را عیب یابی کند. یا ممکن است دست به آچار شود اما به دلیل اینکه در این موضوع سر رشته ندارد، آسیب بیشتری را به یخچال وارد کند. بنابراین توصیه می شود در صورت مشاهده علائم مشکوک در یخچال اسنوا خود، حتما از طریق نمایندگی اسنوا در رشت برای تعمیر و تعویض قطعات یخچال خود کمک بگیرید. 

از جمله علائم خرابی یخچال اسنوا می توانیم به سر و صدای غیرعادی، نشتی آب، نشتی گاز، برفک زدن، عدم سرمایش کافی، بوی بد داخل یخچال و… اشاره کنیم. این علائم، به دلیل خراب شدن یکی از قطعات هستند که تکنسین متخصص پس از بررسی یخچال، می تواند قطعه معیوب را شناسایی کرده و سپس آن را تعمیر و تعویض نماید.

تعمیر کولرگازی اسنوا

تعمیر کولر گازی اسنوا در رشت

کولر گازی وظیفه تامین دمای مناسب محیط را بر عهده دارد و هر عاملی که منجر شود دستگاه نتواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد، باید در سریع ترین زمان ممکن شناسایی شده و از بین برود. بنابراین اگر کولر گازی شما سرمایش مورد نیاز را تامین نمی کند لازم است با تکنسین های تعمیر این دستگاه ارتباط برقرار کنید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه را از بین ببرند. شایع ترین دلایل خرابی این دستگاه ها شامل موارد زیر می شوند: 

 • خرابی کمپرسور
 • خرابی کندانسور
 • از کار افتادن پمپ
 • نشت آب از دستگاه
 • کثیف بودن فیلتر های دستگاه
 • وجود یخ زدگی داخلی در کولر گازی
 • اشکالات مربوط به ورودی جریان برق
 • خرابی برد الکترونیکی دستگاه
تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیر مایکروفر اسنوا در رشت

دستگاه مایکروفر اسنوا می تواند در زمینه پخت و پز کمک زیادی به شما کند ولی این دستگاه اگر خراب شود شما نمی توانید از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید.

مواردی که باعث خرابی مایکروفر اسنوا می شوند، به شرح زیر هستند :

 • فشار بیش از حد به دستگاه که باعث خرابی قطعات مختلف آن می شود و عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد.
 • قرار دادن ماده غذایی سنگین در داخل دستگاه که به سینی چرخان داخل مایکروفر فشار زیادی وارد می کند و موجب خرابی در این قسمت می شود.
 • کثیفی المنت های دستگاه به دلیل چربی و قطعات مواد غذایی که به المنت می چسبند. در چنین شرایطی حرارت تولیدی توسط المنت به اندازه کافی نخواهد بود و به همین دلیل پخت به درستی توسط دستگاه انجام نمی شود.
 • حجم زیاد موادی که داخل مایکروفر قرار می دهید، جلوی چرخش درست سینی را می گیرد و باعث می شود غذا به صورت نیم پز از دستگاه خارج شود.
 • گیر افتادن مواد غذایی در فضای بین درب و بدنه دستگاه و همچنین وارد شدن ضربه به لولای درب مایکروفر اسنوا، جلوی بسته شدن کامل درب دستگاه را می‌ گیرد.

در صورتی که با مشکلاتی از این قبیل مواجه شده اید، می توانید از خدمات نمایندگی اسنوا در رشت در زمینه عیب یابی و تعمیر مایکروفر اسنوا بهره ببرید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما رفع شود.

شماره نمایندگی اسنوا در رشت

نمایندگی تعمیر اسنوا در رشت، انواع خدمات تعمیرات، سرویس، عیب یابی و تعویض قطعات لوازم خانگی این برند را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه خدمات و دریافت خدمات تعمیر و سرویس دستگاه های مایکروفر، ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی و یخچال اسنوا، می توانید به صورت تلفنی با نمایندگی تماس بگیرید. تعمیرکاران متخصص شرکت تعمیرکار با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی تولید شده توسط شرکت اسنوا، با خرابی های مختلف این دستگاه ها آشنا می باشند. همین موضوع باعث می شود فرآیند عیب یابی به سرعت انجام شده و مشکل دستگاه شما به زودی برطرف شود.