نمایندگی تعمیر کنوود در رشت با چندین ساله تجربه در ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری از دستگاه های برقی از برندهای مختلف، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات در این شهر شناخته می شود. نمایندگی کنوود با تکیه بر توانایی های فنی بالای تکنسین های خود و همچنین استفاده از قطعات اصلی، خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات این مرکز شامل تعمیرات، تعویض قطعه، عیب یابی و سرویس انواع مدل های یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و مایکروفر کنوود است. تیم فنی نمایندگی، تشکیل شده از تکنسین های مجرب و متخصصی است که خدمات را با حضور در محل شما ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیر کنوود در رشت
نمایندگی تعمیر کنوود در رشت

چرا تعمیرکار؟

مجموعه تعمیرکار با تکنسین های متخصص آن با بیش از چند سال سابقه کاری در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعات لوزم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا, دوو می باشد و ارائه خدمات همراه با تخصص و تجربه و با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد.
 • Repair-1
  تعمیر ماشن لباسشویی
 • Repair-1
  تعمیر یخچال
 • Repair-1
  تعمیر ماشین ظرفشویی
 • Repair-1
  تعمیر کولرگازی
 • Repair-1
  تعمیر ماکروفر (مایکروویو)

انواع خدمات نمایندگی کنوود در رشت

نمایندگی کنوود در رشت در رشت، خدمات تعمیرات و نگهداری از لوازم برقی این برند را ارائه می دهد. شما اگر از لوازم خانگی کنوود شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، یخچال و مایکروفر استفاده می کنید، می توانید برای سرویس و تعمیر دستگاه خود، از تکنسین های نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی کنوود

از خدمات اصلی نمایندگی کنوود در رشت، تعمیر دستگاه های برقی است. لوازم برقی کنوود شما ممکن است به دلایل مختلف دچار نقص فنی شده و به تعمیر نیاز پیدا کنند. در وضعیتی که علائم مشکوک به خرابی را در دستگاه خود مشاهده می کنید، توصیه می شود که بدون دستکاری دستگاه، با نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین را به محل شما اعزام نماید. تعمیرکار با حضور در محل شما، ابتدا دستگاه را مورد عیب یابی قرار می دهد تا مشکل اصلی آن را شناسایی کند. سپس هزینه تعمیرات را به شما اعلام می کند و اگر موافق بودید، کار تعمیرات دستگاه آغاز خواهد شد.

سرویس لوازم خانگی کنوود

یکی دیگر از خدمات نمایندگی کنوود، سرویس لوازم خانگی است. بعضی از دستگاه های برقی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی یا کولرگازی، نیاز دارند که سالانه سرویس شوند تا عملکرد قطعات داخلی آنها مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل جزئی، از گسترش مشکل جلوگیری شود. توصیه می شود حداقل سالی یکبار، وسایل برقی خود را به کمک یک سرویس کار ماهر، سرویس کنید تا از گسترده شدن مشکلات جزئی دستگاه جلوگیری کنید.

تعویض قطعات لوازم خانگی کنوود

شما با استفاده از خدمات نمایندگی کنوود در رشت می توانید قطعات معیوب لوازم برقی خود را تعویض کنید. تکنسین های نمایندگی برای کاهش هزینه های مشتری، تلاش می کنند که قطعه معیوب دستگاه را تعمیر کنند اما گاهی اوقات، امکان تعمیر قطعه وجود ندارد زیرا آسیب دیدگی گسترده ای دارد و فقط با تعمیر می توان مشکل آن را برطرف کرد. نمایندگی کنوود برای تعویض قطعه معیوب دستگاه شما، از قطعه اصل استفاده می کند و ضمانت نامه هم ارائه می دهد.

متاسفانه بعضی از تعمیرگاه های غیرمجاز برای تعویض قطعات آسیب دیده لوازم برقی، از قطعات فیک یا دست دوم استفاده می کنند. نتیجه استفاده از قطعه فیک، طول عمر محدود آن است همچنین احتمال دارد به سایر بخش های دستگاه نیز آسیب برساند. بنابراین توصیه می شود حتما برای تعویض قطعه دستگاه خود از طریق نمایندگی مجاز کنوود در رشت اقدام کنید.

تعمیرات لوازم خانگی در نمایندگی کنوود رشت

نمایندگی کنوود در رشت، خدمات خود را برای 5 وسیله برقی این برند شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، یخچال، مایکروفر و… ارائه می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در نمایندگی رشت

ماشین ظرفشویی کنوود امکان دارد دچار آسیب دیدگی فنی و برقی شود و به تعمیرات نیاز پیدا کند. بعضی از آسیب دیدگی های دستگاه، با تعمیر رفع می شوند اما در صورت معیوب شدن کامل قطعه، نیاز به تعویض آن خواهد بود. یکسری از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی کنوود عبارتند از:

 • برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی
 • خروج آب از درب ماشین ظرفشویی
 • کثیف شسته شدن ظروف داخل ماشین ظرفشویی
 • سر و صدای غیر عادی ماشین ظرفشویی
 • بوی نامطبوع داخل ماشین ظرفشویی

شما می توانید برای برطرف کردن ایرادات ماشین ظرفشویی کنوود خود با تعمیرکاران نمایندگی این برند در رشت تماس بگیرید تا به محل شما آمده و مشکل دستگاه را برطرف کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در نمایندگی رشت

ماشین لباسشویی به عنوان یکی از لوازم برقی پر استفاده در آشپزخانه، در معرض انواع خرابی ها و آسیب دیدگی ها قرار دارد. ممکن است مشکل ماشین لباسشویی کنوود شما یکی از موارد زیر باشد:

 • نشتی آب از بدنه ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 • کار نکردن صفحه نمایش لمسی دستگاه
 • وجود برق در بدنه دستگاه
 • مشکل در تخلیه آب
 • کثیف شستن لباس ها
 • خروج کف از درب ماشین لباسشویی
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

برای رفع مشکل ماشین لباسشویی کنوود خود می توانید از طریق نمایندگی اقدام کنید.

تعمیر ظرفشویی کنوود در رشت

تعمیرات کولرگازی کنوود توسط نمایندگی رشت

کولرگازی کنوود باید به صورت سالانه سرویس شود تا از نظر سالم بودن قطعات داخلی و عملکرد صحیح، توسط تعمیرکار مورد تایید قرار بگیرد. بی توجهی به سرویس سالانه کولرگازی و عدم استفاده اصولی از دستگاه، باعث مشکلاتی برای آن می شود اما هر نوع مشکل کولرگازی کنوود، توسط تکنسین های نمایندگی کنوود در رشت، قابل رفع است. شما می توانید برای سرویس، عییب یابی و تعمیرات کولرگازی کنوود خود با نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص دستگاه شما را به محل تان اعزام نماید.

تعمیر یخچال کنوود در نمایندگی رشت

برای سرویس و تعمیرات یخچال کنوود، تعمیرکاران نمایندگی کنوود رشت، در خدمت شما هستند. می توانید هر نوع مشکل جزئی تا گسترده یخچال خود را به کمک تعمیرکاران رفع کنید همچنین سرویس کاران نمایندگی، خدمات سرویس دوره ای یخچال را ارائه می دهند تا شما از سالم بودن قطعات داخلی یخچال خود مطمئن شوید. اگر زمان سرویس یخچال کنوود شما فرا رسیده است و یا دارای مشکلاتی است که باید توسط تعمیرکار برسی شود، می توانید با نمایندگی در رشت ارتباط برقرار کنید و درخواست دریافت خدمات داشته باشید.

یکسری از مشکلات رایج یخچال کنوود، عبارتند از:

 • بوی نامطبوع داخل یخچال
 • نشتی گاز یخچال
 • عدم سرمایش کافی داخل یخچال
 • برفک زدن فریزر
 • کار نکردن صفحه نمایش لمسی یخچال
 • مشکل در یخ ساز

تعمیرات و عیب یابی مایکروفر کنوود

خدمات تعمیرات و سرویس نمایندگی کنوود در رشت، مایکروفر را نیز شامل می شود. استفاده کنندگان از مایکروفر کنوود در رشت اگر با مشکل و اختلالی در دستگاه خود مواجه هستند، می توانند تعمیرات و عیب یابی دستگاه را به دست تکنسین های نمایندگی بسپارند. تعمیرکاران با بررسی مایکروفر، ابتدا عیب یابی را انجام می دهند و در ادامه، قطعه معیوب را تعمیر یا تعویض خواهند کرد. آسیب دیدگی قطعاتی از مایکروفر مانند مگنترون، خازن، دیود، ترانس، فیوز های ولتاژ، شفت، موتور کف، سینی و… قابل برطرف شدن می باشد اما حتما برای تعمیر دستگاه، از تکنسین های متخصص و مجرب نمایندگی مجاز کمک بگیرید زیرا تعمیرکاران غیرحرفه ای با تشخیص غلط از ایراد دستگاه، تعمیرات را غیراصولی انجام می دهند.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی کنوود در رشت

نمایندگی کنوود در رشت، معتبرترین مرکز تعمیرات لوازم برقی کنوود در این شهر است و استفاده از خدمات این مرکز، با مزایایی همراه می باشد از جمله آنکه:

ارائه ضمانت نامه

نمایندگی نمایندگی کنوود در رشت با اطمینان از کیفیت خدمات خود، ضمانت نامه به مشتریان ارائه می دهد. تکنسین پس از تعمیر یا تعویض قطعه دستگاه، آن را چند بار در مقابل شما تست می کند تا مطمئن شوید عملکرد آن سالم است و در پایان کار نیز ضمانت نامه را ارائه می دهد.

مجهز به لوازم تعمیرات به روز و پیشرفته

نمایندگی کنوود  از پیشرفته ترین و جدیدترین لوازم تعمیرات استفاده می کند تا دستگاه برقی شما را به صورت تخصصی عیب یابی کرده و سپس آن را مورد تعمیر قرار دهد. تشخیص مشکلات فنی و برقی لوازم برقی نیاز به استفاده از لوازم تخصصی دارد و نمایندگی کنوود با دسترسی به این لوازم، عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما را به بهترین شکل انجام می دهد.

استفاده از قطعات اصل برای تعویض

امکان دارد وسیله برقی کنوود شما به تعویض قطعه نیاز پیدا کند. در صورت مراجعه به مراکز غیرمجاز تعمیرات، احتمالا از قطعه فیک یا دسته دوم برای تعویض قطعه استفاده خواهد شد که نه تنها طول عمر کمی دارد بلکه امکان دارد به سایر قطعات نیز آسیب برساند. اما نمایندگی کنوود در رشت با در اختیار داشتن قطعات اصلی، از قطعه اصل برای تعویض قطعه معیوب دستگاه شما استفاده می کند.

حضور تکنسین ها در محل شما

مزیت دیگر دریافت خدمات تعمیرات و سرویس از نمایندگی کنوود در رشت، اعزام تکنسین ها به محل شماست و لزومی ندارد که دستگاه را تا تعمیرگاه حمل کنید. تکنسین طبق هماهنگی های شما و آدرسی که اعلام کرده اید، در همان روز درخواستی شما به محل تان خواهد آمد. با این مزیت، در هزینه های شما صرفه جویی می شود زیرا هزینه ای بابت حمل دستگاه تا تعمیرگاه پرداخت نمی کنید همچنین دستگاه از آسیب های احتمالی مثل ضربه دیدن و خط و خش در امان می ماند.

ارائه خدمات مشاوره

با توجه به حضور تعمیرکار در محل تان، شما از خدمات مشاوره هم بهره مند خواهید شد. می توانید درباره نحوه نگهداری اصولی و مراقبت از وسیله برقی، از تعمیرکار راهنمایی دریافت کنید. برای ارتباط با نمایندگی کنوود در رشت، می توانید به صورت تلفنی با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه تعمیرکار به سرعت پاسخگوی شما هستند.

لازم به ذکر است که مجموعه تعمیرکار به عنوان نمایندگی تعمیرات بکو در رشت و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو در رشت نیز در حال فعالیت است و خدمات خود را به مصرف کنندگان این دو برند نیز ارائه می کند.